۲۱:۳۰ امشب: جنگ صدرنشینی فیروزجا و کارلسن

رقابت های شطرنج اینترنتی گشت بزرگ قهرمانان امشب شاهد دوباره نبرد نابغه ایرانی و کارلسن خواهد بود...

به گزارش"ورزش سه "، رقابت های شطرنج اینترنتی گشت بزرگ قهرمانان با حضور ۱۶نفر از بهترین های این رشته دور دهم خودش را بامداد امروز سپری کرد.


این رقابت ها که شاهدحضور بزرگان این رشته از جمله مگنوس کارلسن نروژی ، هیکورا ناکامورا آمریکائی ،لئون آرونیان ارمنی ،سو وسلی از آمریکا و دیگر بزرگان این رشته و نابغه ایرانی این رشته علیرضا فیروزجا می باشد هر شب شاهد برگزاری پنج دیدار با فرصت زمانی ۱۵دقیقه و ۱۰ثانیه پاداش به ازای هر حرکت است.


بامداد امروز دور دهم این تورنمنت با برتری فیروز جا برابر کریستیانسن نروژی همراه بود تا فیروزجا با کسب ۶.۵امتیاز پشت سر کارلسن ۷امتیازی قرار بگیرد.


دوریازدهم این تورنمنت از ساعت۲۱:۳۰دقیقه امشب آغاز و بر اساس برنامه رقابت ها فیروزجا در این دور با مهره سفید باید به مصاف قهرمان نامدار این رشته مگنوس کارلسن برود که تا اینجای  تورنمنت با ۴برد و شش تساوی و بدون شکست در صدر جدول جای دارد.


فیروزجا در صورت پیروزی برابر کارلسن می تواند تا پایان دور یازدهم با ۷.۵امتیاز صدرنشین رقابت ها شود. دیگر نبرد حساس فیروز جا در دور دوازدهم و با مهره سیاه و از ساعت ۲۲:۳۰ برابر ناکامورای معروف آمریکایی است که با ۶.۵امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد. فیروز جا در ادامه سه بازی دیگر خواهد داشت که به ترتیب ازساعت ۲۳:۳۰برابر جونز از انگلستان،۳۰دقیقه بامداد فرداد  برابر دودا از لهستان و۱:۳۰دقیقه بامداد نیز مقابل پراگنان از هندوستان خواهد بود.

تگ ها


علیرضا فیروزجا شطرنج