امشب قایدی از رکورد ۲۲ دقیقه عبور می‌کند؟ (عکس)

مهاجم ریزنقش تیم فوتبال استقلال امیدوار به آن است تا بار دیگر با نظر دراگان اسکوچیچ برای تیم ملی فوتبال ایران به میدان برود....

به گزارش "ورزش سه" مهدی قایدی مهاجم خوش‌تکنیک و ریزنقش آبی‌پوشان پایتخت که با درخشش در دو فصل اخیر توانسته به پیراهن تیم ملی می‌رسد، اولین تجربه حضور در تیم ملی را در دوران دراگان اسکوچیچ و در دیدار دوستانه مقابل ازبکستان به دست آورد که ۱۵ دقیقه برای تیم ملی به جای سردار آزمون به میدان رفت؛ پس از آن قایدی حضوری ۷ دقیقه‌ای مقابل تیم ملی بوسنی داشت که منجر به اولین گل ملی این ستاره بوشهری شد.

پس از آن مسابقه تیم ملی یک دیدار دوستانه دیگر برگزار کرد که مقابل سوریه بود که در آن اردو، خبری از حضور مهدی قایدی نبود و حالا با گذشت زمان، بار دیگر مهاجم ریزنقش و سرعتی استقلال به اردوی تیم ملی فراخوانده شده و با توجه به تجربه بازی در آب و هوایی گرم و شرجی در بوشهر، می‌تواند مهره کارآمدی در دیدارهای پیش‌روی تیم ملی در بحرین باشد.

قایدی که آماده و سر حال در اردوی تیم ملی حاضر شده، امیدوار است بتواند به مرور زمان اولین تجربه فیکس خود در ترکیب تیم ملی را به دست آورد و امشب مقابل هنگ‌کنگ، از ۲۲ دقیقه بازی ملی عبور کند و تجربه بیشتری در عرصه ملی به دست آورد و هم‌چنین بتواند موازی با تعداد بازی بیشتر، گلزنی بیشتری را هم برای تیم ملی داشته باشد.

او در اردوی گذشته تیم ملی آمادگی فنی خوبی را از خود نشان داده که باید دید نظر کادرفنی تیم ملی در قبال او چیست و در دیدار مقابل هنگ‌کنگ چه میزان فرصت بازی به او خواهد رسید و پس از دیدار هنگ‌کنگ، در سه مسابقه بعدی نیز چه میزان فرصت بازی سهم مهدی قایدی می‌شود.

عکاس: سعید زارعیان

تگ ها


تیم ملی ایران مهدی قایدی