امضای تفاهم نامه فدراسیون شنای ایران با اروپا

فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلوی ایران عصر امروز تفاهم نامه ای را برای همکاری بیشتر با اروپا و به خصوص فدراسیون شنای ایتالیا امضا کرد ......

فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلوی ایران عصر امروز تفاهم نامه ای را برای همکاری بیشتر با اروپا و به خصوص فدراسیون شنای ایتالیا امضا کرد.

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، عصر امروز پنج شنبه ۱۳ مهر پائولو بارلی نایب ریس فینا، رئیس کنفدراسیون شنای اروپا و ایتالیا با دعوت محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنای ایران به تهران آمد و در اتاق کنفرانس استخر بین المللی ۹دی تفاهم نامه ای را در راستای همکاری بیشتر با فدراسیون شنای ایران امضا کرد.

در این تفاهم نامه مسائلی همچون توسعه شنا، شیرجه و واترپلو ایران، با برگزاری اردوهای تمرینی در اروپا بویژه کشور ایتالیا و میزبانی از دوره های تخصصی داوری، مربیگری و … زیر نظر مدرسان ایتالیایی مورد نظر است. تسهیل در روند حضور داوران و مربیان ایرانی در تورنمنت ها و دوره های ارتقا سطح بین المللی از دیگر اهداف سند مذکور است.

در این جلسه که با حضور برخی رسانه ها برگزار شد، سرمربی تیم ملی واترپلوی ایتالیا الکساندر کامپانا و جو رئیس فدراسیون شنای کشور مالت نیر حضور داشتند.

تگ ها


اخبار روز شنا