امپراطوری چپ‌پاها در خط‌حمله پرسپولیس

در صورتی که مایگا مهاجم اهل کشور مالی با پرسپولیس به توافق برسد و به این تیم بپیوندد، خط‌حمله فصل آینده پرسپولیس تحت سلطه بازیکنان چپ‌پا خواهد بود....

اگر مایگا کارش درست شود، در پرسپولیس بازی کند یا این که اندرسون لوپس به‌جای این بازیکن به پرسپولیس بپیوندد (هرچند پیوستن این بازیکن برزیلی کار بسیار سختی است) همه مهاجمان پرسپولیس به طرز عجیبی چپ‌پا می‌شوند!

به گزارش مدال، البته درباره علی علیپور هنوز بحث‌های زیادی مطرح است که راست‌پا یا چپ‌پا است؛ به‌طوری‌که خودش می‌گوید دقیقا نمی‌داند با کدام پایش راحت‌تر است! البته با مرور گل‌هایی که او برای پرسپولیس زده، می‌شود به این نتیجه رسید که با پای چپ راحت‌تر است.

دو مهاجم خارجی مد نظر کالدرون هم که هر دو چپ‌پا هستند. همین مایگا تبحر خاصی در زدن شوت با پای چپ هم دارد و می‌تواند در این مورد هم یاری‌کننده پرسپولیسی‌ها باشد. از سوی دیگر باید به وضعیت وحید امیری هم اشاره کرد؛ هافبک مهاجم باشگاه پرسپولیس که همین فصل دوباره به جمع سرخ‌ها پیوسته، چپ‌پای کلاسیک است و می‌تواند به‌عنوان بال کناری خط حمله پرسپولیس را یاری کند، هرچند خود کالدرون می‌گوید برنامه‌اش این است که از وحید در خط حمله استفاده کند. دیگر گزینه تهاجمی پرسپولیس که او هم دوباره به تیم برگشته فرشاد احمدزاده است. او که بیشتر در کانال راست خط حمله بازی می‌کند، در صورت قرارگرفتن در ترکیب، می‌تواند چهارمین مهاجم چپ‌پای پرسپولیس باشد که باید بار خط حمله را به دوش بکشد.

بیشتر بخوانید:
انتخاب داور لیگ‌برتری برای بازی تداکاتی پرسپولیس

تگ ها


خط حمله پرسپولیس حمله پرسپولیس_لیگ_نوزدهم پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال