امکان بازگشت جرارد به لیورپول وجود ندارد

مدیر اجرایی باشگاه لیورپول مدعی شد راهی برای بازگرداندن استیون جرارد به این تیم در مقطع کنونی وجود ندارد....

به گزارش مدال، تیم فوتبال لیورپول در فصل جاری پیشتاز بلامنازع کورس قهرمانی لیگ برتر است و با حاشیه امنیت 22 امتیازی این تیم در صدر جدول رده‌بندی رقابت‌ها در فاصله 13 هفته به پایان، به نظر می‌رسد که سه دهه انتظار سرخپوشان برای فتح لیگ جزیره رو به پایان است. به فرض متوقف نشدن دیگر مدعیان قهرمانی لیگ، لیورپول با کسب شش برد دیگر می‌تواند در فاصله هفت هفته به پایان لیگ، قهرمانی‌‌اش را مسجل کند. از این رو بسیاری از هواداران خواهان بازگشت تشریفاتی استیون جرارد، کاپیتان سابق قرمزپوشان مرسی‌ساید به این تیم برای کسب مدال قهرمانی لیگ برتر شده‌اند، اما پیتر مور، مدیراجرایی باشگاه این سناریو را غیرممکن می‌داند.

پیتر مورد درباره درخواست‌هایی که برای برگرداندن جرارد 39 ساله به لیورپول صورت گرفته است به سایت «ساکرلادوما» گفت: بگذارید توضیح دهم که اگر جرارد برگردد چه اتفاق می‌افتد. اولین سؤال این است که آیا ما می‌توانیم جرارد را برگردانیم تا مدال قهرمانی لیگ برتر را بگیرد؟ سؤالی که من از شما می‌پرسم این است که به فرض امکان‌پذیر بودن این اقدام، ما باید کدام بازیکن را از فهرست‌مان کنار بگذاریم تا جا برای ورود جرارد باز شود و او بتواند مدال بگیرد؟ همچنین اگر اطلاع ندارید، باید بگویم که او الان کارمند یک باشگاه دیگر است (جرارد هدایت تیم رنجرز اسکاتلند را برعهده دارد).

مدیراجرایی باشگاه لیورپول افزود: ببینید، همه ما استیوی جرارد را دوست داریم و به او به خاطر کارهایی که در حرفه‌اش انجام داده افتخار می‌کنیم، اما من این سناریوی عقد قرارداد پنج روزه با او برای گرفتن مدال قهرمانی را عملی نمی‌بینم. انسجامی که در رختکن یک تیم وجود دارد، خیلی مهم است. آیا شما می‌‌توانید تصور کنید که یکی از بازیکنان تیم را کنار بگذاریم و به او مدال ندهیم تا جرارد مدال بگیرد؟ این‌طور نیست که به هر کسی را که ما معرفی کنیم، مدال تعلق بگیرد. هر تیمی یک لیست از بازیکنان دارد. لیست تیم ما هم بسته شده است و به لیستی که بسته شده دیگر نمی‌شود بازیکن اضافه کرد.

بیشتر بخوانید:
زوج مسی-رونالدو؛ رویای تابستانی یوونتوس
کلینزمن از هدایت هرتابرلین استعفا داد 

تگ ها


فوتبال جهان لیورپول جرارد پیتر مور لیورپول لیگ برتر فوتبال