امکان تیمداری شاهین شهرداری بوشهر در لیگ برتر وجود ندارد

سخنگوی هیات مدیره شاهین شهرداری بوشهر گفت: امکان تیمداری ما در لیگ برتر وجود ندارد....

پرویز عبد‌ی‌پور گفت:‌ با توجه به صراحت قانون، اینکه باشگاه شاهین شهرداری بوشهر بتواند با استفاده منابع مالی شهرداری در لیگ حرفه ای تیمداری کند امکان پذیر نیست.

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر، پرویز عبدی پور سخنگوی هیات مدیره باشگاه از برگزاری جلسه هیات مدیره خبر داد و گفت: در پی موفقیت تیم شاهین شهرداری بوشهر و لزوم برنامه ریزی‌ها، طی این چند مدت جلساتی در جهت بررسی وضعیت حضور تیم با حضور شهردار، اعضای هیات مدیره، اعضای شورای شهر و کارشناسان مربوطه برگزار و پیگیری هایی نیز در این خصوص صورت گرفته است.

عبدی پور افزود: در جلساتی متعدد که با حضور کار شناسان حقوقی و مالی برگزار شده در راستای رعایت الزامات قانونی و مقررات جاری کشور در خصوص نحوه تیمداری با توجه به بررسی‌ها بعمل آمده متاسفانه به علت ممنوعیت هرگونه هزینه توسط نهادهای دولتی و عمومی و نهادهای وابسته در ورزش حرفه‌ای که به طریقی وابسته به قانون مدیریت خدمات کشوری هستند، امکان تیمداری شاهین شهرداری بوشهر در لیگ برتر وجود ندارد. 

سخنگوی هیات مدیره باشگاه شاهین شهرداری بوشهر تصریح کرد: با توجه به صراحت قانون، اینکه باشگاه شاهین شهرداری بوشهر بتواند با استفاده منابع مالی شهرداری در لیگ حرفه‌ای (لیگ برتر) تیمداری کند امکان پذیر نیست.

وی در پایان گفت: بهرحال در این خصوص همت مسئولان استانی اعم از امام جمعه محترم بوشهر، استاندار محترم و نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی می‌طلبد تا از طریق راهکارهایی که وجود دارد اقدامات لازم را انجام داده تا  امکان حضور این تیم پرطرفدار در لیگ برتر فراهم شود.

تگ ها


شاهین شهرداری بوشهر لیگ برتر فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال