امیدایران0 امید عربستان0/ شاگردان کرانچار به یک امتیازبسنده کردند

تلاش امیدهای ایران و عربستان گل نداشت/ مسلمیپور منجی شاگردان کرانچار دیدار تیم ملی فوتبال امید ایران و عربستان / تیم ملی امید ......

تلاش امیدهای ایران و عربستان گل نداشت/ مسلمی‌پور منجی شاگردان کرانچار
دیدار تیم ملی فوتبال امید ایران و عربستان / تیم ملی امید
تقابل امیدهای ایران و عربستان با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

تیم ملی فوتبال امید از ساعت ۱۳:۳۰ در چارچوب بازی‌های آسیایی به مصاف تیم ملی عربستان رفت. این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

تیم ملی ایران روز جمعه برابر کره شمالی به میدان می‌رود.

نیمه نخست

سعودی‌ها با ارائه بازی هجومی و استفاده از نقاط ضعف ایران توانستند در دقایق ابتدایی این نیمه چند بار دروازه مهدی امینی را تهدید کنند که مهدی مسلمی‌پور، مدافع ایران توانست دو بار دروازه خالی ایران را نجات دهد و مانع از گل خوردن شاگردان کرانچار شود.

در ادامه بازی با وجود تسلط ایران بر اجرای تدابیر دفاعی، عربستان هم‌چنان به دنبال باز کردن دروازه ایران بود که در اجرای این امر ناموفق ماند. شاگردان کرانچار با وجود گل نخوردن در نیمه نخست نتوانستند موقعیت چندان خطرناکی را روی دروازه عربستان ایجاد کنند و با خوش‌شانسی نیمه نخست را بدون دریافت گل به پایان رساندند.

نیمه دوم

با شروع نیمه دوم، شاگردان کرانچار بر بازی مسلط شدند و چند حمله نصفه و نیمه را روی دروازه عربستان ایجاد کردند اما در رسیدن به تور دروازه ناکام بودند. مهدی قائدی با حرکات تکنیکی خود توانست دو موقعیت خوب را ایجاد کند اما با بی‌دقتی این فرصت‌ها را از دست داد.

با گذشت حدود ۲۵ دقیقه از نیمه دوم، مهاجم عربستان با مهدی امینی تک به تک شد که ضربه او بعد از دفع ناقص امینی در آستانه ورود به دروازه قرار داشت اما این بار هم مهدی مسلمی‌پور ناجی دروازه ایران شد.

در اواخر نیمه دوم، بازیکنان ایران روی پرتاب اوت دستی صاحب موقعیت گل بسیار خوبی شدند که شوت امیر روستایی را دروازه‌بان عربستان دفع کرد و در بازگشت هم همین بازیکن توپ را به خارج از چارچوب زد.

دو تیم با تساوی بدون گل، امتیازات را تقسیم کردند و در انتظار دو بازی بعد خود نشستند.

ترکیب ایران:

مهدی امینی، مهدی مسلمی‌پور، محمد آقاجان‌پور، علیرضا آرتا (کارت زرد)، یونس دلفی، محمدامین اسدی (امیر روستایی ۴۳)، محمدمهدی مهدیخانی، محمدرضا آزادی (محمد سلطانی‌مهر ۷۷)، مهدی قائدی (علی جبیره ۸۷)، ابوالفضل رزاق‌پور و عارف آغاسی.

تگ ها


فوتبال