امیدهای استقلال به دو پرسپولیسی سابق (عکس)

آرمان رمضانی و محمد نادری که در این فصل از پرسپولیس جدا و به استقلال پیوستند، فرصت تقابل با تیم سابقشان را خواهند داشت....

به گزارش "ورزش سه"، دربی نود و پنجم استقلال و پرسپولیس، یکی از حساس ترین شهرآوردهای چند سال اخیر دو تیم است که سرنوشت قهرمانی لیگ بیستم تا حدود زیادی به نتیجه این مسابقه گره خورده است. در صورت پیروزی استقلال، این تیم به صورت جدی وارد مثلث قهرمانی می شود و برتری پرسپولیس، به معنای به حداقل ممکن رسیدن شانس شاگردان مجیدی برای قهرمانی و افزایش امیدواری سرخپوشان برای برتری در جدال با سپاهان خواهد بود.


آرمان رمضانی و محمد نادری دو بازیکن استقلال امروز نیز همچون روزهای گذشته پا به پای سایر هم تیمی های خود مشغول انجام تمرین بودند و خود را برای دربی حساس روز جمعه آماده کردند تا در یک دیدار حیثیتی و مهم به مصاف تیم سابق خود بروند.


نادری که در ابتدای فصل پس از پایان قرارداد قرضی با پرسپولیس از تیم کورتریک به استقلال پیوست، یک فصل و نیم پیراهن سرخپوشان پایتخت را برتن داشت و رمضانی نیز پس از نیم فصل ناموفق در این تیم، راهی استقلال شد و فردا شانس حضور در برابر تیم سابق خود را دارند.


نادری که در بازی رفت در ترکیب اصلی تیمش بود، عملکرد خوبی از خودش نشان نداد و شاید تحت تأثیر حساسیت های مسابقه قرار گرفته بود و همین مسئله منجر به تعویض او شد ولی از زمان حضور فرهاد مجیدی در استقلال، عملکرد فنی این بازیکن بسیار متفاوت تر از نیم فصل نخست بوده و پیشرفت در کیفیت بازی او به وضوح قابل مشاهده است و به همین دلیل او از انگیزه های فراوانی برای جبران بازی رفت است.


حضور آرمان رمضانی مقابل پرسپولیس نیز به روند و نتیجه بازی بستگی دارد. این مهاجم بلند قامت در دوران حضور در پرسپولیس در امر گلزنی ناکام بود و مدت هاست در باز کردن دروازه رقبا ناکام بوده و از انگیزه های بالایی برای درخشش و اثبات توانایی های فنی اش در دربی ۹۵ برخوردار خواهد بود که البته باید دید نظر کادرفنی درباره حضور او در مسابقه دربی روز جمعه چه خواهد بود.

تگ ها


استقلال تهران دربی آرمان رمضانی محمد نادری