امیدهای مجیدی به «دیاباته» برابر سپاهان اصفهان

‌سرمربی استقلال امیدوار است که شیخ دیاباته بتواند برابر سپاهان هم گلزنی کند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، فردا شنبه و از ساعت ۲۱:۳۰ استقلال باید از هفته بیست و هفتم لیگ نوزدهم به مصاف سپاهان اصفهان برود. دو تیم با امتیاز مشابه و فقط بخاطر تفاضل گل بهتر در رده های دوم و سوم جا خوش کرده اند و هر کدام که بتوانند شنبه پیروز میدان باشند تا حدودی خیالشان از بابت حضور در لیگ قهرمانان راحت خواهد شد.

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال که در بازیهای گذشته امتیازاتی را از دست داده فقط به پیروزی برابر سپاهان فکر می کند و امیر قلعه نویی هم که می داند اگر تیمش دچار لغزش شود شهر خودرو و تراکتورسازی می تواند جای او را بگیرند نمی خواهد مقابل شاگرد سالهای نه چندان دور خود امتیاز از دست بدهد.

سرمربی استقلال برای دیدار برای سپاهان یک برگ برنده دارد و آن کسی نیست جز شیخ دیاباته که در بین هواداران استقلال از محبوبیت خاص برخوردار است. دیاباته توانست در دیدار برابر پارس جنوبی پایه گذار پیروزی آبی پوشان شود.

دیاباته به روزهای اوج خود بازگشته تا خیال مجیدی از بابت حضور در زمین و گلزنی اش آسوده باشد. به نظر می رسد دروازه بان و خط دفاعی سپاهان با حضور این مهاجم آماده روز سختی را تجربه کنند؛ آنهم در شرایطی که دیاباته ۱۱ گله است و می تواند با گلزنی مقابل سپاهان به سمت آقای گلی در لیگ ایران خیز بردارد. 

بیشتر بخوانید:
سردار و طارمی؛ چه کسی زوج زلاتان می‌شود؟
کریم انصاریفرد در تیم السیلیه قطر ماندنی شد
سهمیه فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا ۲+۲ تیم+ عکس 

تگ ها


فرهاد مجیدی تیم فوتبال استقلال تهران فوتبال ایران استقلال سپاهان Farhad Majidi شیخ دیاباته سپاهان استقلال استقلال-سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال