امیدوارم تغییر ورزشگاه به ضرر رئال تمام شود

سرمربی بارسا امیدوار است تعمیرات ورزشگاه برنابئو و نقل مکان رئال به ورزشگاه دی استفانو، روی این تیم تاثیر منفی داشته باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شنبه پیش رو بارسا کار خود در شروع مجدد لالیگا را با جدال در زمین مایورکا شروع خواهد کرد. یکی از دغدغه های چند روز گذشته بارسا به مصدومیت مسی مربوط می شد اما فوق ستاره آرژانتینی توانست به تمرینات گروهی برگردد و بارسا حالا با همه قوا می تواند برابر حریف ته جدولی خود به میدان برود.

نکته جالب اینکه بارسا در ۴ بازی پیش روی خود زودتر از رئال برابر حریفان به میدان می رود که این قضیه اعتراض مادریدی ها را به دنبال داشته است.

آبی اناری ها فعلا و پس از گذشت ۲۷ هفته، با دو امتیاز بیشتر از رئال در صدر قرار دارند.

کیکه ستین سرمربی بارسا در مورد وضعیت تیمش به کادنا کوپه گفت:« در یک مقطع گمان می کردم بازگشت لالیگا غیرممکن باشد. با مربیان دیگر حرف می زدیم و از سرگیری فوتبال را دشوار می دیدیم. حالا شرایط به حالت عادی برگشته و دورنمای روشنی را متصور هستم. لالیگا در دستان ماست و اینکه قهرمان بشویم یا خیر، به خودمان بستگی دارد. دو امتیاز بیشتر از رئال داریم و این بسیار خوب است. نمی دانم در شرایط بازی بدون تماشاگر شانس کدام تیم برای قهرمانی بیشتر خواهد بود ولی به شخصه دوست دارم همیشه مقابل هواداران بازی کنیم.

 بازیکنان در بهترین فرم به تمرینات برگشتند و حالا همه به جز اومتیتی به شرایط بازی رسیده اند. بارسا اکنون تیمی به مراتب سرحال تر از ماه مارس است.»

ساعت بازی ها و تغییر ورزشگاه رئال:« معتقدم به سود ماست که قبل از رئال به میدان خواهیم رفت. در واقع ترجیح خودم نیز این بود که بازی های ما قبل از رئال باشد. رئال همچنین قرار است در ورزشگاه دی استفانو به میدان برود و امیدوارم این قضیه روی بازی شان تاثیر منفی بگذارد.»

بیشتر بخوانید:

به لائوتارو توصیه می کنم به جای بارسا راهی رئال شود

هافبک رئال، گزینه بارسا برای تقویت خط میانی

 

 

تگ ها


کیکه ستین فوتبال جهان رئال مادرید بارسلونا فوتبال