امیدوارم در این فصل گل های بیشتری برای میلان بزنم

آنته ربیچ، ستاره کروات میلان می گوید که در فصل جدید به دنبال درخشش بیشتر در این تیم خواهد بود....

به گزارش "ورزش آنته"، آنته ربیچ سال گذشته به عنوان بازیکن قرضی از فرانکفورت به میلان پیوست و بعد از درخشش او در ترکیب این تیم ایتالیایی بود که قراردادش به شکل دائمی در آمد. مهاجم کروات در فصل گذشته عملکرد خوبی از خود ارائه داد و یکی از بهترین بازیکنان روسونری بود. او حالا امیدوار است که با میلان فصل درخشان تری را نسبت به قبل پشت سر بگذارد.

آنته ربیچ در مصاحبه ای گفت: " بسیار خوشحالم که با میلان قرارداد امضا کردم. همچنین خوشحالم که توانستم ثابت کنم که از کیفیت لازم برای بازی کردن در این جا برخوردار هستند. در فصل گذشته ۱۲ گل برای میلان به ثمر رساندم که امیدوارم این تعداد در فصل جدید بیشتر شود."

ربیچ در فصل جدید با پیراهن شماره ۱۲ به میدان خواهد رفت؛ چیزی که در فصل گذشته نیز به دنبال آن بود. او در این باره گفت: "هیچ دلیل خاصی برای این موضوع وجود ندارد. من دوست داشتم در فصل گذشته این شماره را بر تن کنم اما این پیراهن برای بازیکن دیگری بود و حالا که خالی شده، من آن را خواهم پوشید."

ربیچ درباره زلاتان ابراهیموویچ نیز گفت: " زلاتان بازیکن بزرگی است او به تیم کمک می کند و تأثیر عمده ای بر همه دارد.بازی با او همیشه یک لذت است اما من فقط روی کار خودم تمرکز می کنم و می خواهم نقش خود را به خوبی انجام دهم. امیدوارم حتی بهتر هم باشم. "

تگ ها


آث میلان آنته ربیچ زلاتان ابراهیموویچ