امیدوارم رقابتهای لیگ برتر هندبال کشور در شهریور ماه آغاز شود

شیراز - رئیس فدراسیون هندبال کشور گفت: امیدوارم با بهتر شدن وضعیت شیوع کرونا در کشور بتوانیم لیگ برتر هندبال را از شهریور ماه آغاز کنیم....

علیرضا پاکدل در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: با توجه به اهمیتی که لیگ برتر برای همگان دارد در تلاش هستیم این رقابت‌ها را ۲۸ شهریورماه با در نظر گرفتن پروتکل‌های بهداشتی برگزار کنیم مگر اینکه شرایط خاصی به وجود آید و مسئولین ستاد کرونا در ورزش اجازه برگزاری بازی‌ها را ندهند.

رئیس فدراسیون هندبال گفت: نخستین رویدادی که در سطح ملی پیش رو داریم مسابقات قهرمانی جوانان آسیا است که بعد از سال‌ها به میزبانی کشورمان و شهر شیراز می‌باشد این مسابقات قرار بود مهرماه برگزار شود که با صحبت‌های شفاهی که با فدراسیون هندبال آسیا داشتیم، چند ماه احتمالاً به خاطر کرونا به تعویق خواهد افتاد ولی به طور حتم در شیراز برگزار خواهد شد.

پاکدل افزود: خوشبختانه در جریان سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه به شیراز قول‌هایی گرفته شد که سالن ۶ هزار نفری سردار شهید سلیمانی شیراز هر چه سریع‌تر راه اندازی شود به علاوه اینکه سالن دانشگاه آزاد صدرا هم با همراهی مسئولین دانشگاه آزاد رو به اتمام است و دغدغه داشتن سالن خوب جهت مسابقات در شیراز را نخواهیم داشت و امیدواریم بتوانیم این مسابقات را در یک شرایط خوبی برگزار کنیم.

رئیس فدراسیون هندبال کشور به رویداد هندبالی دیگری اشاره و ابراز کرد: همچنین مسابقات هندبال باشگاههای آسیا هم به علت شیوع بیماری کرونا با چند ماه تأخیر برگزار خواهد شد که تیم هندبال نیروی زمینی شهید شاملی کازرون و تیم مس کرمان نماینده ایران خواهند بود.

پاکدل تاکید کرد: کرونا رویدادهای هندبالی کشورمان را تحت الشعاع قرار داده است که امیدوارم این ویروس منحوس از سر مردم برداشته شود که بتوانیم رویدادهای ورزشی را به شکل بهتری برگزار و یک وضعیت خوبی را در ورزش کشورمان حاکم کنیم.

رئیس فدراسیون هندبال گفت: منتظر ارائه تقویم کنفدراسیون هندبال آسیا هستیم که بر اساس آن برنامه ریزی داشته باشیم.

تگ ها


هندبال شیراز علیرضا پاکدل