امیدوارم فردا کرواسی متفاوتی را ببینیم

ایوان پریشیچ، ستاره تیم ملی کرواسی، ابراز امیدواری کرد که آنها با یک عملکرد خوب مقابل اسکاتلند پیروزی برسند....

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که گمان می‌شد فینالیست رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه یعنی کرواسی در مسابقات یورو نیز به عنوان یک مدعی ظاهر شود اما آن ها تا به اینجا عملکرد ناامید کننده ای داشته اند و از دو مسابقه ابتدایی خود تنها یک امتیاز کسب کرده اند.

کرواسی در مسابقه اول خود عملکرد پرانتقادی به نمایش گذاشت با یک گل برابر انگلیس شکست خورد. آنها همچنین در مسابقه دوم و در حالی که ابتدا با یک گل از جمهوری چک عقب افتاده بودند نیز به زحمت کار را به تساوی کشاندند و یک امتیاز کسب کردند.

اما کرواسی فرداشب در مسابقه ای سرنوشت ساز به مصاف دیگر تیم یک امتیازی گروه یعنی اسکاتلند خواهد رفت. تیم زلاتکو دالیچ برای امیدوار ماندن به صعود به پیروزی در مسابقه فردا نیاز مبرم دارد. ایوان پریشیچ، ستاره تیم ملی کرواسی، پیش از این مسابقه گفت: " امیدوارم که فردا شاهد کرواسی متفاوتی در زمین باشیم. اسکاتلند نیز انگیزه خواهد داشت و من انتظار دارم یک مسابقه خوب برگزار شود اما امیدوارم بتوانیم پیروز شویم و این بازی را پشت سر بگذاریم.

اسکاتلند در مقابل هواداران خود بازی می کند و بیشترین تلاش را انجام خواهد داد. با این حال همه چیز به ما و عملکردی که ارائه خواهیم داد بستگی دارد."

تگ ها


ایوان پریشیچ یورو ۲۰۲۰ تیم ملی کرواسی اینتر میلان کرواسی