امیدوارم لیونل مسی به لیگ برتر نیاید!

جورجینیو، هافبک ایتالیایی چلسی ابراز امیدواری کرد لیونل مسی فصل بعد در لیگ برتر بازی نکند....

به گزارش "ورزش سه"، بالاخره کابوس هواداران بارسلونا در یک سال اخیر تبدیل به واقعیت شده و لیونل مسی، کاپیتان ۳۴ ساله و آرژانتینتی این تیم اعلام کرد از بارسا جدا خواهد شد. بلافاصله بعد از انتشار این خبر بود که شایعات زیادی در مورد مقصد احتمالی لیونل مسی مطرح شدده و از باشگاه متمول چلسی نیز به عنوان یکی از مشترین این ستاره پرافتخار نام برده شد.

اما به نظر می رسد پاری سن ژرمن برای خرید لیونل مسی با او به توافق رسیده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد این بازیکن به زودی برای بستن قرارداد خود راهی فرانسه خواهد شد. جورجینیو، ستاره خط میانی چلسی مدعی شد خبر جدایی لیونل مسی برای او شوکه کننده بوده و این بازیکن ابتدا تصور کرده این اخبار جعلی است.

جورجینیو گفت: "انتقال لیونل مسی به چلسی؟ من پیش از این برای راضی کردن مسی به او پیغام داده اند. البته شوخی می کنم و من حتی به انجام این کار فکر هم نکرده ام. اگر قرار نباشد لیونل مسی راهی چلسی شود، ترجیح می دهم او به تیم خارج از لیگ برتر رفته و اینجا در مقابل ما بازی نکند. من شاهد اتفاقات جدایی لیونل مسی از بارسلونا بوده و از خودم می پرسیدم چه اتفاقی در حال رخ داده است. من تصور می کذئم این اخبار جعلی است و ابتدا این موضوع برایم باورکردنی نبود."

تگ ها


جورجینیو لیونل مسی فوتبال جهان چلسی لیگ برتر فوتبال