امیدواری بارسا به انتقالی که تقریبا غیر ممکن است

به نظر می رسد به دلیل مسائل مالی احتمال انتقال ارلینگ هالند به بارسلونا بسیار کم است....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از اینکه مشخص شد خوان لاپورتا به عنوان رئیس جدید بارسلونا انتخاب شده است، گمانه زنی ها در مورد پروژه جدید او در بلوگرانا استارت خورد؛ از چندین ستاره به عنوان اهداف نقل و انتقالاتی لاپورتا نام برده شد که یکی از آنها مهاجم جوان و گلزن دورتموند یعنی ارلینگ هالند به حساب می آید.

در واقع گزارشات حاکی از آن بود که لاپورتا از رابطه بسیار خوبی با مدیر برنامه‌های ارلینگ هالند یعنی مینو رایولا برخوردار است و این موضوع می‌تواند به او در راه به خدمت گرفتن این غول نروژی کمک کند. حتی در روزهای گذشته رایولا به همراه پدر هالند در شهر بارسلونا حاضر شدند و مذاکراتی را با لاپورتا انجام دادند. این اتفاق در حالی رخ داد که نشریات کاتالانی نیز خوش بینی خود را نسبت به این انتقال ابراز کردند.

با این وجود رادیو کاتالونیا شب گذشته از شروط ارلینگ هالند برای پیوستن به بارسلونا رونمایی کرد که در نوع خود عجیب به نظر می رسید. پرداخت ۲۰ میلیون یورو به پدر هالند، ۲۰ میلیون یورو به رایولا، ۳۰ میلیون یورو حقوق سالیانه و ماندن لیونل مسی چهار شرطی بود که رادیو کاتالونیا از آن رونمایی کرد.

در همین راستا ESPN گزارش جدیدی در این رابطه منتشر کرده و مدعی شده که باشگاه بارسلونا هنوز هم به نهایی شدن این انتقال امیدوار است اما آنها می دانند که شرایط مالی باشگاه و بدهی های آنها کار را برای جذب ارلینگ هالند دشوار خواهد کرد و منطقا می‌توان گفت که به خدمت گرفتن ستاره نروژی توسط بارسلونا چیزی نزدیک به غیر ممکن است‌.

تگ ها


ارلینگ هالند بروسیا دورتموند بارسلونا