امیدواری به حضور آگوئرو در بازی مقابل رئال

پپ گواردیولا می‌گوید سرخیو آگوئرو مهاجم منچسترسیتی ممکن است برای دیدار حساس با رئال مادرید در لیگ قهرمانان آماده باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، با اینکه گمان می رفت سرخیو آگوئرو ستاره منچسترسیتی به دلیل عمل جراحی که چند وقت پیش بر روی زانو او انجام شد قادر به حضور در دیدار حساس تیمش مقابل رئال مادرید در لیگ قهرمانان نباشد اما پپ گواردیولا امروز گفت که آگوئرو ممکن است به بازی با رئال برسد و برای سیتیزن ها به میدان برود.

صحبتهای امروز پپ در حالی مطرح شد که او خودش قبلاً گفته بود آگوئرو به بازی با رئال مادرید نخواهد رسید. گواردیولا گفت آگوئرو تمرینهای شخصی آماده سازی خود را تشدید کرده و او امیدوار است در بازی با رئال در استادیوم اتحاد همه بازیکنانش به جز بنجامین مندی محروم را در اختیار داشته باشد.

گواردیولا در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار روز یکشنبه تیمش با نوریچ گفت: " به نظرم در بازی مقابل مادرید همه بازیکنانم آماده خواهند بود. فقط مندی محروم است ولی بقیه آماده خواهند شد. اگر در دو هفته آینده در تمرینات فاجعه ای اتفاق نیفتد که امیدوارم اینطور نشود، همه آماده خواهند بود و ما می توانیم برای این بازی روی بازیکنان باتجربه‌مان حساب کنیم".

آگوئرو در بازی رفت مقابل رئال مادرید در برنابئو که با پیروزی ۲-۱ سیتی به پایان رسید روی نیمکت نشسته بود و با توجه به اینکه سیتی در صورت پیروزی به فاصله کمی باید در یک چهارم نهایی شرکت کند حضور آگوئرو از نظر روانی هم کمک بزرگی به شاگردان پپ خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:
چمبرلین: جرارد الگوی من بود؛ من الگوی دیگران می‌شوم
نیمار، اسلحه اصلی PSG برای فتح سه جام دیگر
ساری: بعد از قرنطینه، بازی ها خیلی عجیب شده‌‌اند 

تگ ها


سرخیو آگوئرو پپ گواردیولا فوتبال جهان جوزپ گواردیولا سرخیو آگوئرو منچستر سیتی رئال مادرید منچستر سیتی-رئال مادرید UEFA Champions League فوتبال