امیدواری توخل به درخشش امباپه در لوکلاسیک

توماس توخل، سرمربی پاری سن ژرمن، معتقد است که حساسیت دیدار تیمش مقابل المپیک مارسی، موجب شکوفایی کیلیان امباپه خواهد شد ......

توماس توخل، سرمربی پاری سن ژرمن، معتقد است که حساسیت دیدار تیمش مقابل المپیک مارسی، موجب شکوفایی کیلیان امباپه خواهد شد.

به گزارش مدال، امباپه در 12 دیدار اخیر برای پی اس جی و تیم ملی فرانسه، 13 گل زد اما در تساوی 2-2 چهارشنبه شب مقابل ناپولی، موفق به گلزنی نشد. با این وجود، توخل قصد ندارد این ستاره 19 ساله برای دیدار فردا شب از ترکیب اصلی کنار بگذارد.

او به خبرنگاران گفت:" این بازیکنان با این کیفیت، دوست دارند بازی کنند و به این بازی ها نیاز دارند تا کیفیت خودشان را اثبات کنند. بازیکنانی مانند کیلیان بازیکنانی نیستند که بتوانند برای مدتی طولانی، بدون بازی کردن، تمرین کنند. به نظر من این غیرممکن است؛ وقتی در سطح چمپیونزلیگ هستید و در این رقابت ها بازی نمی کنید، هر یک یکشنبه بازی می کنید و کل هفته را تمرین می کنید. اما وقتی در بزرگترین رقابت ها حضور دارید، این باعث می شود بهترین عملکرد را داشته باشید. آنها نیاز به بازی دارند تا توانایی های شان را نشان بدهند، یاد بگیرند و سازگار شوند.

آنها می توانند با چیزهای زیادی تطبیق پیدا کنند. او کیفیت فوق العاده ای دارد و جا برای بهتر شدن در تمام کنندگی، در زمان سنجی، در دفاع کردن، در پیدا کردن فضا، در فهم بازی نیز دارد. چیزهای زیادی برای بهتر شدن وجود دارد."

مارسی در آخرین دیدارش، در رقابت های لیگ اروپا 3-1 مغلوب لاتزیو شد اما توخل معتقد است که شاگردان رودی گارسیا در دیدار فردا نمایش متفاوتی خواهند داشت:

" من خیلی به اینکه مارسی تا حالا چطور بازی کرده، فکر نمی کنم زیرا دیدار فردا کاملا متفاوت خواهد بود.

آنها فرصت بسیار فوق العاده ای دارند تا از شرایط دشواری که در آن قرار گرفته اند، خارج شوند. بعد از شکست در لیگ اروپا، آنها فرصت دارند تا اوضاع را عوض کنند."

تگ ها


پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال