امیدواری توخل به قهرمانی دورتموند

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، دورتموند که در بوندس لیگا با 18 امتیاز اختلاف نسبت به بایرن در رتبه سوم قرار گرفت، با پیروزی مقابل این تیم در نیمه نهایی جام حذفی، به فینال رسید ......

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، دورتموند که در بوندس لیگا با 18 امتیاز اختلاف نسبت به بایرن در رتبه سوم قرار گرفت، با پیروزی مقابل این تیم در نیمه نهایی جام حذفی، به فینال رسید ...

به گزارش مدال به نقل از  "ورزش سه"، دورتموند که در بوندس لیگا با 18 امتیاز اختلاف نسبت به بایرن در رتبه سوم قرار گرفت، با پیروزی مقابل این تیم در نیمه نهایی جام حذفی، به فینال رسید.

توخل امیدوار است که تیمش با پیروزی در دیدار فرداشب مقابل فرانکفورت، بتواند فصل را به بهترین شکل به پایان برساند.

او به خبرنگاران گفت:" موهای تنم سیخ می شود وقتی به مسیرمان برای رسیدن به فینال فکر می کنم. ما در طول چند هفته گذشته، این تصاویر را بارها و بارها نگاه کردم. داستان های شگفت انگیزی رخ داد.

اکنون ما در فینال هستیم و می خواهیم در این دیدار به پیروزی برسیم. ما قبلا هم اینجا بودیم و این به ما آرامش می دهد اما باید مقابل یک حریف سرسخت قرار بگیریم. در این مورد تردیدی نیست. دیدار نزدیکی خواهد بود.

فرانکفورت تیمی بسیار فیزیکی است و در نیم فصل اول فوتبال ویژه ای را به نمایش گذاشتند. تماشای بازی آنها خیلی خوب است. آنها بسیار شجاع هستند و دفاع کردن مقابل آنها راحت نیست."