امیدواری ها برای بهبود بازیکن استقلال بیشتر شد/ پادو پاشو

با اعلام ارگان های خبری باشگاه استقلال، مدافع برزیلی این تیم شرایط بهتری پیدا کرده است ......

با اعلام ارگان های خبری باشگاه استقلال، مدافع برزیلی این تیم شرایط بهتری پیدا کرده است.
 برد استقلال مقابل فولاد آن هم در اهواز به قدری باعث خوشحالی هواداران این تیم شد که شاید برخی از آنها، وضعیت «لئاندرو پادوانی» را فراموش کرده باشند. مدافع برزیلی و بلندقدی که توانایی بالایی در دفاع و حتی زمان حمله تیمش ایفا می کند.
این بازیکن در اواسط بازی، بر اثر یک برخورد شدید روی زمین افتاد و از ورزشگاه با استفاده از یک دستگاه آمبولانس به بیمارستان رفت. او در بخش مراقبت های ویژه بود و فورا یک عمل جراحی بر روی گردن وی انجام گرفت. در این مدت اخبار و شایعات عجیبی از جمله بی حرکت ماندن دست و پای این بازیکن به گوش می رسید که بسیار آزاردهنده بود و دعا می کردیم خیلی زود این حرف و حدیث هااز بین برود.
بالاخره ارگان خبری باشگاه استقلال خبرهای خوبی به اهالی فوتبال داد و اعلام کرد این بازیکن پس از پشت سر گذاشتن یک عمل جراحی، حالا شرایط بهتری پیدا کرده و موضوع قطع نخاع پادو نیز تکذیب شد اما شکستی در جمجمه این بازیکن دیده می شود.
به هر حال امیدواریم بازیکن برزیلی استقلال هر چه زودتر به شرایط عادی برگردد. به هر حال او در جایی میلیون ها کیلومتر دورتر از وطنش حضور دارد و به ایران آمده تا برای خانواده اش و ساختن یک زندگی بهتر، تلاش و درآمدزایی کند. برای بهبودی و سلامتی این بازیکن دعا کنید.

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال