امیدیان: گل‌گهر می‌تواند قطب‌ فوتبال ایران باشد

مربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان معتقد است که این تیم تاکنون نتایج بسیار خوبی گرفته ولی نباید برای نتیجه گرفتن روی بازیکنان این تیم فشار بیش از حد وجود داشته باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جلال امیدیان مربی تیم فوتبال گل گهر، در مورد شکست این تیم برابر نفت آبادان که با از دست رفتن صدرنشینی این تیم همراه شد، بیان کرد: ما اعتقاد خیلی زیادی به تیم داریم. نمی خواهم اغراق کنم ولی تیمی است که می توان خیلی به آن امیدوار بود. البته نباید از این موضوع بگذریم که گل گهر تیمی نوپا است ولی با وجود مدیران حرفه ای و سخت افزاری که در اختیار دارند و همینطور حضور آقای قلعه‌نویی انتظارات از تیم بالا رفته است، ولی ما بازی به بازی پیش می رویم. نباید فشار روی تیم وارد شود. با این حال تیم بسیار خوبی است. من سال ها است که در فوتبال هستم و می توانم تشخیص بدهم که به چه تیمی می توان امیدوار  بود.


مربی تیم فوتبال گل گهر در مورد دو شکست پیاپی برابر پیکان و صنعت نفت آبادان توضیح داد: مشکلاتی داشته ایم ولی این دو بازی را بیشتر به خاطر مشکلات داوری و بدشانسی به حریفان دادیم. آنالیز خوبی از این دو بازی داشتیم. موقعیت ایجاد کرده ایم و از موقعیت های ضعیف گل خورده ایم. واقعا یک جایی از دست مربی خارج می شود. وقتی گل بد می خورید یا داوری برعلیه شما باشد؛ این مسائل روی شما فشار می آورد و از دست شما خارج می شود. بازی با نفت آبادان را اگر آنالیز کنید، نمایش خیلی خوبی در نیمه اول در تمام ابعاد فنی داشتیم. خودمان یک درصد هم فکر نمی کردیم که این بازی برگردد ولی پنالتی ای سخت گیرانه علیه ما گرفته شد و جریان بازی برگشت. موقعیت هایی بود که می شد برای ما پنالتی بگیرند تا حداقل بازی مساوی شود. با تمام این ها ولی این بازی تمام شده. باید به بازی های بعدی فکر کنیم و مشکلاتی که داریم را برطرف کنیم ولی به نظرم این تیم بر طبق آماری که برجای گذاشته، تیم بسیار خوبی است ولی نباید فشار زیادی روی تیم ایجاد شود. بازیکنان خوبی هم در اختیار داریم و همه مجموعه تلاش می کنند تا اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.  


مربی گل گهر بخش بعدی حرف های خود را به امکانات سخت افزاری خوب این باشگاه اختصاص داد و افزود: تیمی که مقابل پیکان با لایه های دفاعی زیاد، دو گل می خورد و جبران می کند و ضربات آخر زیادی را از دست می دهد، تیم خوبی است. بازیکنان خوب و بی ادعایی داریم. بازیکنانی که دنبال موفقیت هستند. البته تیمی که آقای قلعه نویی در آن حضور دارد، همیشه با انتظارات بالایی روبرو هستند، ولی باز هم تاکید می کنم که این انتظارات نباید فشار زیادی روی بازیکنان ایجاد کند. به نظرم تیم گل گهر سخت افزار بسیار خوبی دارد و در آینده می تواند یکی از قطب های فوتبال ایران باشد.

بیشتر بخوانید:

شاکری مهیای رویارویی با یاران سابق می‌شود

آقای گلی منشا؛ مقارن با گل نزنی مهاجمان پرسپولیس!

 

 

تگ ها


جلال امیدیان گل گهرسیرجان فوتبال ایران امیر قلعه نویی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال