امید ایران - امید کره جنوبی/ فرصتی برای لغزش نیست

تیم فوتبال امید ایران امروز در دومین دیدار خود در مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا به مصاف کره جنوبی خواهد رفت....

به گزارش خبرنگار مدال، در دیداری از دور دوم مرحله گروهی مسابقات زیر 23 سال آسیا، تیم امید ایران از ساعت 13:45 امروز به مصاف امید کره جنوبی خواهد رفت.
شاگردان حمید استیلی پس از توقف مقابل ازبکستان در بازی نخست، در گام دوم به مصاف تیمی خواهند رفت که یکی از مدعیان سنتی صعود به المپیک در قاره کهن محسوب می‌شود. کره جنوبی در بازی نخست خود در این رقابت‌ها با تک گل لحظات پایانی لی دونگ جون از سد چین گذشت و حال با سه امتیاز در صدر جدول گروه سوم مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا قرار گرفته و در این بازی در تلاش خواهد بود تا صعود خود به دور بعدی را مسجل کند.
شاگردان حمید استیلی نیز پس از تساوی مقابل ازبکستان در این دیدار به دنبال سه امتیاز خواهند بود هر چند کسب یک امتیاز نیز سبب خواهد شد امیدها در دور پایانی مرحله گروهی به صعود به دور حذفی امیدوار باشند. امیدهای ایران در نیمه دوم بازی با ازبکستان امیدوارکننده ظاهر شدند هر چند کمبود مهره دفاعی تخصصی و شاخص سبب شده تا تیم زیر 23 سال ایران در فاز دفاعی تا حدودی شکننده باشد.
تیم‌های صعودکننده از این گروه در مرحله حذفی با تیم‌های برتر گروه چهارم (متشکل از اردن، ویتنام، امارات و کره شمالی) بازی خواهند کرد و به نظر می‌رسد در صورت صعود از مرحله گروهی، کار امیدها در مرحله حذفی راحت‌تر خواهد بود.
گفتنی است این رقابت‌‌ها با حضور 16 تیم زیر 23 سال آسیایی و به میزبانی تایلند برگزار می‌شود و در پایان این رقابت‌ها سه تیم برتر به همراه ژاپن به عنوان نماینده آسیا در المپیک 2020 حضور خواهند یافت.

اخبار مرتبط:
استیلی: کره جنوبی را به خوبی آنالیز کرده‌ایم/ نباید اشتباه کنیم

تگ ها


پیش بازی پیش‌بازی تیم امید امید ایران تیم فوتبال امید ایران تیم ملی ایران قهرمانی زیر 23 سال آسیا انتخابی المپیک 2020 توکیو انتخابی المپیک 2020 انتخابی المپیک فوتبال انتخابی المپیک امید کره جنوبی حمید استیلی فوتبال