امید خالدی: قول می دهم مس در لیگ برتر می ماند

بازیکن تیم مس رفسنجان ابراز امیدواری کرد نتایج خوب این تیم از راه برسد و مس در لیگ برتر ماندگار شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم تازه صعود کرده مس رفسنجان، پس از شکست در برابر استقلال در هفته نخست، امیدوار بود در دربی کرمان مقابل گل گهر امتیاز لازم را کسب کند ولی آنها در برابر شاگردان قلعه نویی نتیجه را واگذار کردند تا وضعیت این تیم در جدول نگران کننده شود.


امید خالدی بازیکن ۳۳ ساله مسی ها که ابتدای فصل گذشته از سایپا به این تیم پیوست و با مس راهی لیگ برتر شد، به مرد رفسنجان قول داد که تیم آنها در لیگ برتر ماندگار شود.


خالدی در مورد دربی کرمان و شکست مس در برابر گل گهر گفت: بازی خوبی بود و تمام تلاشمان را انجام دادیم. تمام توانمان را گذاشتیم و به نیت برد رفته بودیم. نیمه اول را خیلی خوب تمام کردیم. حتی موقعیت های زیادی داشتیم و گل گهر را تحت فشار گذاشتیم. نیمه نخست یک موقعیت داشتند و در نیمه دوم ۳ توپ روی دروازه ما آوردند و ۲ گل زدند در حالیکه ما نزدیک به ۷ موقعیت خلق کردیم. کمترین حق ما تساوی بود.


بازیکن مس در مورد شکست این تیم در دو بازی ابتدایی لیگ بیستم گفت: ما بدشانسی آوردیم و داور نیز اشتباهاتی داشت. نزدیک به ۱۷ بازیکن به تیم ما اضافه شده است و برای هماهنگ شدن نیاز به زمان است. ان شالله روزهای خوب ما نیز می رسد. از نوع بازیمان راضی هستیم و فقط از باختمان ناراحت هستیم. تمام توانمان را برای این بازی گذاشتیم و به نیت برد رفته بودیم و قسمت این بود شکست بخوریم ولی در بازی های آینده جبران می کنیم.


وی در مورد بازی هفته بعد در برابر آلومینیوم اراک گفت: بازی سختی را در پیش داریم. ما و حریف به ۳ امتیاز نیاز داریم. با تمام قوا به مصاف حریف می رویم و می جنگیم و ان شالله بتوانیم با دست پر رگردیم.
وی در پایان گفت: به مردم رفسنجان قول می دهم که روزهای خوب این تیم نیز از راه می رسد و در لیگ برتر ماندگار می شویم و نتایج خوبی را به دست می آوریم.

بیشتر بخوانید:

قلعه نویی ارزش پیروزی هفته اول استقلال را کم کرد

برای باخت‌هایمان دنبال مقصر نیستم/ در حال رفع ضعف‌ها هستیم

 

 

تگ ها


فوتبال ایران امید خالدی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال