امید سراجی : گزینه دبیری فدراسیون نبودم

رییس هیات دوچرخه سواری تهران اعلام کرد که به عنوان گزینه دبیری فدراسیون مطرح نبوده و استعفای او دلیل دیگری دارد....

به گزارش "ورزش سه" به نقل از ایسنا، دبیر فدراسیون دوچرخه سواری چند روز پیش انتخاب شد و در حالی که در فضای مجازی گزینه‌های دیگری از جمله رئیس هیات دوچرخه سواری استان تهران مطرح شده بود دبیر خارج از فردی خارج از دوچرخه سواری انتخاب شد. پس از آن بحث استعفای رئیس هیات تهران پیش آمد و این شائبه را به وجود آورد که شاید چون به عنوان دبیر فدراسیون انتخاب نشده است از سمت خود استعفا داده است.

امید سراجی رئیس هیات تهران  این شائبه را رد کرد و گفت: من پیش از انتخابات هم که با افراد کاندیدا صحبت کردم اعلام کردم که بعد از انتخابات به دلیل مشکلاتی که وجود دارد تصمیم دارم دیگر در سمت خود نباشم. در روز معارفه رئیس جدید فدراسیون هم با او صحبت کردم و استعفای خودم را ارائه کردم و حالا منتظرم که ببینم چه دستوری می دهد.

او در مورد اینکه نامش به عنوان گزینه دبیری مطرح شده بود یا خیر تصریح کرد: جلسه‌ای که با روسای هیات ها داشتیم که در مورد دبیر تصمیم‌گیری کنیم، اتفاقاً خودم مخالفتم را با اینکه دبیر از یکی از ما از خانواده دوچرخه سواری باشد اعلام کردم و نظر من این بود که باید فردی از نزدیکان خود رئیس فدراسیون باشد تا شناخت کافی  از او داشته باشد و حالا نیاز به کمکی باشد  ما در کنارشان هستیم‌.

از این رو فرهنگ شادنیا را معرفی کردم چون دبیر خود آقای رشیدی بوده است. در فضای مجازی دیدم که نام من، مکوندی و وفایی به عنوان گزینه‌های دبیری اعلام شده است در صورتی که اصلا چنین چیزی نبوده و در جلسه‌ای که ما داشتیم اصلاً چنین اسامی مطرح نشد.

سراجی در پاسخ به این پرسش که پس به چه دلیل از سمت خود استعفا کرده است، تصریح کرد: دلیل عمده آن مشکلاتی است که در ساختار دوچرخه سواری وجود دارد که البته می دانم با وجود آقای رشیدی بیشتر آن حل می‌شود اما در این سال ها آنقدر تحت فشار بودم و سختی کشیدم که دیگر قدرتش را ندارم.

تگ ها


دوچرخه سواری