امید سپاهان و نویدکیا به درخشش النصر

سپاهان شانسی برای صعود به مرحله پلی آف نخواهد داشت، مگر اینکه النصر موفق به کسب امتیاز از السد شود....

به گزارش "ورزش سه"، پیش از اینکه سوت بازی سپاهان و العین در چارچوب هفته پنجم رقابت‌‌های لیگ قهرمانان آسیا به صدا درآید، مشخص شده که آیا شاگردان محرم نویدکیا شانسی برای صعود خواهند داشت یا خیر.


النصر و السد در شرایطی از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه به مصاف هم می‌روند که روی ویتوریا تقریبا از ترکیب اصلی خود استفاده کرده و البته پیتزی خرید جدید خود را روی نیمکت قرار داده است.

 
با نتایجی که تا پایان هفته چهارم بازی ها به دست آمد، نماینده عربستان ۱۰ امتیازی شد و صعودش به دور بعدی را قطعی کرد و السد هم با کسب ۸ امتیاز شرایط بسیار خوبی پیدا کرد ولی به این معنا نبود که سپاهان با کسب ۳ امتیاز دیگر شانسی برای رسیدن به مرحله پلی آف نداشته باشد.


طلایی پوشان اصفهانی همچنان امیدوارند. اما اینبار سرنوشت دست خودشان نیست و باید امیدوارند باشند که النصر مقابل شاگردان ژاوی به برتری دست یابد یا حداقل این تیم را که در بازی گذشته با نتیجه ۴ بر صفر العین را شکست داد، متوقف کند.


در صورت پیروزی النصر؛ سرنوشت در دستان سپاهان


در صورتی که النصر موفق به شکست السد شود، سپاهان دیگر سرنوشت صعود در دستان خودش قرار خواهد گرفت و با کسب ۲ پیروزی پیاپی مقابل العین و السد به دور بعدی خواهد رسید.


در صورت تساوی النصر و السد؛ سرنوشت باز هم در دستان سپاهان ولی سخت تر 


در صورتی که النصر و السد مقابل هم به تساوی برسند، سپاهان می‌تواند با دو پیروزی به همراه السد شانس صعود باشد ولی در این شرایط و در صورتی که سپاهان بازی با العین را با برد پشت سر بگذارد، کار در بازی آخر به تفاضل گل خواهد کشید که السد در حال حاضر شرایط به مراتب بهتری دارد.


درنهایت در صورتی که السد مقابل النصر به پیروزی برسد، دیگر شانسی برای سپاهان وجود نخواهد داشت و نماینده قطر و عربستان به دور بعدی خواهند رسید.

سپاهان از ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه به مصاف العین می رود و امیدوار پیش از این مسابقه، نتیجه دیدار النصر و العین به سود آنها رقم خورده باشد.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان محرم نویدکیا