امید سینگ : جواد نکونام تفکرات اروپایی دارد

امید سینگ در خصوص وضعیت فعلی نساجی مازندران گفت: خدا را شکر تیم ما شرایط خوبی دارد و هفته قبل هم یک بازی 6 امتیازی را بردیم و چند پله بالا آمدیم ......

امید سینگ  در خصوص وضعیت فعلی نساجی مازندران گفت: خدا را شکر تیم ما شرایط خوبی دارد و هفته قبل هم یک بازی 6 امتیازی را بردیم و چند پله بالا آمدیم. حالا هم خودمان را برای بازی با صنعت‌نفت آماده می‌کنیم، ما بازی سختی داریم و تیم‌های خوزستانی هم خوب فوتبال بازی می‌کنند. برای اینکه برنده باشیم باید بیشتر تلاش کنیم و دوندگی زیادی داشته باشیم تا در نهایت به هدفمان برسیم.

وی در خصوص اینکه برخی معتقدند نساجی در حد انتظار نتیجه نگرفته است، تأکید کرد: تیم‌هایی که تازه به لیگ برتر می‌آیند شرایط خاصی دارند و نمی‌توانند در بحث سهمیه لیگ بازیکنان زیادی جذب کنند. از طرفی ممکن است استرس سقوط نکردن هم روی تیم تأثیر بگذارد، اما معتقدم که تا الان خوب نتیجه گرفتیم. هنوز یک سوم بازی‌ها را سپری کردیم و قطعا تیم ما وضعیت بهتری خواهد داشت. ما به قرار گرفتن در بین شش، هفت تیم بالای جدول فکر می‌کنیم.

سینگ با تمجید از جواد نکونام تصریح کرد: در تیم ما اعضای کادر فنی واقعا وقت می‌گذارند. جواد نکونام تفکرات اروپایی دارد و مثل ساعت کار می‌کند، قطعا چنین مربیانی که در فوتبال وقت می‌گذارند در کارشان موفق خواهند شد. باید از آقایان حدایان و صنیعی‌فر هم تشکر کنم، همینطور هواداران نساجی که همیشه تیم را حمایت می‌کنند.

بازیکن تیم فوتبال نساجی مازندران در خصوص عملکرد خودش در لیگ امسال خاطرنشان کرد: امسال در اول فصل هدفم رسیدن به آقای گلی بود، ولی متأسفانه همان ابتدا مصدوم شدم. این شرایط کارم را سخت کرد ولی نمی‌توان با سرونوشت جنگید. من باید تلاش کنم چون انتظارم از خودم بالا است. امیدوارم در آینده عملکرد خوبی داشته باشم.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال