امید لوپتگی برای ماندن

امیلیو بوتراگوئنو همانند خولن لوپتگی امیدوار است و ترجیح می دهد که او در سانتیاگو برنابئو حضور داشته باشد ......

امیلیو بوتراگوئنو همانند خولن لوپتگی امیدوار است و ترجیح می دهد که او در سانتیاگو برنابئو حضور داشته باشد.

 رئال مادرید شب گذشته با نمایشی فاجعه وار با نتیجه 5_1 در دیدار ال کلاسیکو برابر بارسلونا شکست خورد تا شخصیت خولن لوپتگی که چندان محبوب به نظر نمی رسید، در سانتیاگو برنابئو نامحبوب تر از هر زمانی شود.

به ادعای مارکا، او همچنان امید دارد تا پس از این فاجعه بزرگ، با پیروز ی در دیدار کوپا دل ری خود برابر ملیلا تیمش را به کورس رقابت ها بازگرداند هرچند که از سویی دیگر گزارشاتی متناقض از برکناری وی پس از این دیدار و معرفی سانتیاگو سولاری به عنوان گزینه جانشین موقت، به گوش می رسد تا پس از به ثبات رسیدن تیم، آنتونیو کونته در نیم فصل رسما وارد مادرید شود.

در شرایطی که خولن لوپتگی مدعی شده است هنوز انگیزه و امید کافی برای نبرد در لالیگا را دارد، امیلیو بوتراگوئنو نیز با تائید وی، موافقتش را برای نظرات این مربی اعلام داشت؛ او در این باره گرفت: در این لحظه بسیار نا امید و غمگینم؛ فوتبال گاهی آن روی تاریکش را به ما نشان می دهد و الان درست در این لحظه هستیم.

من هم همانند رختکن تیم غمگین هستم، برای یک مدیر چنین اتفاقی بسیار سخت است، مخصوصا اینکه چنین نتیجه ای در ماه اوکتبر رقم بخورد! می دانم که رشد خواهیم کرد و در این ماجرا تردیدی ندارم! یک راه طولانی در پیش است و نباید در این مسیر خود را بازنده بدانیم.

تگ ها


رئال مادرید فوتبال