امیرآبادی: هوادار از استقلال قهرمانی می‌خواهد

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: ابراهیمی و نورافکن به فکر آینده خودشان بودند و وقتی سرنوشت پیشکسوتان را می بینند این تصمیم را میگیرند ......

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: ابراهیمی و نورافکن به فکر آینده خودشان بودند و وقتی سرنوشت پیشکسوتان را می بینند این تصمیم را می‌گیرند.

به گزارش سایت مدال، مهدی امیرآبادی درباره شرایط استقلال در فصل پیش رو، اظهار کرد: وضعیتی که استقلال در فصل آینده دارد مثل زمان آقای منصوریان است که فصل قبلش نایب قهرمان شده بود و به فصل بعدش از او انتظار قهرمانی داشتند. آقای وینفرد شفرفصل گذشته بازی‌های خوبی ارائه داد و قهرمانی استقلال در جام حذفی را به ارمغان آورد به همین دلیل با او قرارداد بستند و از او انتظار قهرمانی در لیگ برتر دارند. هوادار شاید نیم نگاهی به بازیکنان رفته و خطاهای موجود داشته باشد ولی با توجه به شرایط، از استقلال قهرمانی می‌خواهد.

وی درباره نقل‌ و انتقالات این فصل باشگاه، گفت‌: یکسری از بازیکنان مثل امید ابراهیمی و امید نورافکن به انتخاب خودشان رفتند و یکسری دیگر هم علی الظاهر با هماهنگی آقای شفر و توفیقی از باشگاه کنار گذاشته شدند که ما از جزئیات آنها خبر نداریم. بازیکنانی هم که وارد تیم شدند مثل مرتضی آقاخان که بازیکنی موفق و زحمت کشی است، امیدوارم بتوانند عملکردی که در قبل داشتند را ادامه‌ دهند، چون شرایط بازی کردن در استقلال و پرسپولیس متفاوت است و ممکن است نتوانند مثل قبل موثر باشند. امیدواریم که این اتفاق نیفتد و این بازیکنان بتوانند به استقلال کمک کنند.

پیشکسوت استقلال درباره جدایی نورافکن و ابراهیمی تاکید کرد: این دو، بازیکنان موثری برای تیم بودند و از نبودشان تیم احساس کمبود خواهد کرد ولی آنها به آینده خود فکر می‌کنند و همین طور به سرنوشت پیشکسوتان استقلال نگاه می‌کنند و این تصمیم را می‌گیرند. هواداران به آنها حق بدهند و این را هم بدانند که ما پیشکسوتان استقلالیم اما نه ما را از اتفاقات باشگاه با خبر می‌سازند و نه سراغی از ما می‌گیرند. ما چون تیم‌مان را دوست داریم اخبار را پیگیری می‌کنیم واگرنه با امثال ما به هیچ عنوان کاری ندارند.

او درباره ممنوع الخروجی شفر و بعضی از بازیکنان در فرودگاه، قبل از اردو ترکیه اظهار کرد: این مساله تقصیر سرپرست تیم و مدیرعامل و هیات مدیره تیم است که قبل این که از بازیکنان استعلام بگیرند مشغول تدارکات اردو می‌شوند و باعث می‌شود این اتفاقات در داخل فرودگاه اتفاق بیفتد.

امیرآبادی در خصوص تاریخ برگزاری سوپرجام، گفت‌: این تصمیم فدراسیون است که این بازی در این تاریخ برگزار شود و آقای برانکو و شفر نمی‌توانند در این مساله نظر بدهند چون عقب افتادن بازی سوپر جام، یعنی تداخل با بازی‌های لیگ و بازی‌ای که مربوط به فصل پیش است، در فصل آینده برگزار شود اصلا خوب نخواهد بود. به نظرم با توجه به وضعیت دو تیم و کمبود و خلأهایی که دارند شرایط برای هر دو تیم برابر خواهد بود.

وی درباره‌ بازی این تیم در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل السد قطر، گفت‌: موفقیت استقلال مقابل السد قطر بستگی به شرایط تیم دارد و آمادگی بازیکنان تازه که چقدر بتوانند به تیم کمک کنند. امیدوارم با توجه به انتظاری که برای استقلال ایجاد شده بتواند این بازی را با موفقیت پشت سر بگذارند چون هواداران دوست دارند استقلال همیشه برنده و قهرمان باشد.

پیشکسوت استقلال درباره ضعف مدیریتی موجود در استقلال اذعان کرد: متاسفانه تصمیماتی در باشگاه گرفته می‌شود که باعث اجحاف در حق پیشکسوتان استقلال است. واقعا پیشکسوت استقلال باید این طور از فوتبال خداحافظی کند؟ نه فقط مجتبی جباری، بلکه آرش برهانی و من و بقیه بازیکن‌های استقلال این طور باید از فوتبال کنار برویم؟ این ضعف مدیریتی باشگاه را نشان می‌دهد و امیدوارم وزارت ورزش و بالا دستی‌ها، تدبیری کنند تا چنین برخوردهایی با پیشکسوتان نشود. این رفتارها در شان بازیکنان نیست.

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال