امیری: اسکوچیچ نشان داد که مربی خوبی است

بازیکن تیم ملی ایران اعلام کرد که باید یک همبستگی ملی برای موفقیت تیم ملی ایران شکل بگیرد....

به گزارش "ورزش سه"، وحید امیری بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در مورد برگزاری اردوی ملی پوشان در ازبکستان و ترکیه گفت: خدا رو شکر در این مدت یک اردوی خوب برگزار کردیم. متاسفانه بازی با تیم ملی مالی لغو شد ولی تمرینات خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم و بازی خوبی را در مقابل ازبکستان انجام دادیم. با وجود اینکه بازیکنان تیم ملی پس از یک وقفه طولانی مدت در کنار یکدیگر جمع شده بودند، خداروشکر بازی خیلی خوبی را انجام دادیم.


وی ادامه داد: اگر بازی با مالی برگزار می شد، خیلی بهتر بود. ولی با توجه به وضعیت ابتلای بازیکنان حریف به کرونا و جهت افزایش سلامت بازیکنان تیم ملی ایران، صلاحدید این بود که این دیدار برگزار نشود. ولی به نظر من اردوی خیلی خوبی بود.


امیری گفت: آقای اسکوچیچ نشان دادند که سرمربی خیلی خوبی هستند و توانستند ارتباط خوبی را بین بازیکنان برقرار کنند. با وجود اینکه بازیکنان جدید زیادی به اردوی تیم ملی دعوت شده بودند، ولی خداروشکر شرایط خیلی خوب بود و صمیمیت بین بازیکنان خیلی زیاد بود و خود سرمربی هم روی این مسئله خیلی تأکید داشتند تا جو خوبی بر تیم حاکم باشد.


وی ادامه داد: امیدوارم همگی تیم ملی را حمایت کنند تا شرایط مساعد شود. بعد از نزدیک به یک سال تیم ملی توانست یک اردو را برگزار کند. امیدوارم این اردوها ادامه داشته باشد و شرایط برای موفقیت تیم ملی فراهم شود.


امیری گفت: شاهد بودیم که کادرفنی به صورت شبانه روز تلاش می کردند تا بتوانند تیم خوبی را روانه مسابقات کنند که خدا را شکر  این اتفاق افتاد. امیدوارم که همه چیز دست به دست هم بدهد و تیم ملی بتواند دوباره به جام جهانی صعود کند و شرایط تیم برای افتخار آفرینی فراهم شود.

تگ ها


تیم ملی ایران وحید امیری دراگان اسکوچیچ