امیری: امثال کانته در فوتبال ایران به چشم نمی‌آیند

هافبک تیم پرسپولیس اعتماد دوباره سرمربی را عامل اصلی بازگشتش به دوران اوج دانست....

به گزارش "ورزش سه"، وحید امیری که در میان هافبک های برتر سال ۱۳۹۹ از نگاه شبکه ورزش قرار داشت در گفت و گو با این شبکه در مورد عواملی که باعث به وجود آمدن این شرایط خوب در سال گذشته شد گفت: طبیعی است خانواده ام در وهله اول شرایطی را برایم فراهم کردند که به وضعیت ایده آلی که می خواهم برسم. بازیکنانی که کنار من بازی می کردند خیلی کمک کردند. قطعا انرژی که هواداران به ما دادند هم خیلی تاثیرگذار بود. اعتمادی هم که سرمربی تیم داشت این شرایط را برای من مهیا کرد.

وی ادامه داد: بالاخره هر فوتبالیستی یک دوران افتی دارد و این که مربی اعتماد کرد که من دوباره به آن شرایط ایده آلم برسم به نظرم خیلی تاثیرگذار بود.

هافبک پرسپولیس در پاسخ به این سوال که گلزنی را دوست دارد یا پاس گل دادن را تاکید کرد: بالاخره هر فوتبالیستی دوست دارد که گلزنی کند ولی خب به نظر من مهم فوتبالی است که ارائه می کنی و نقشی که هر فردی در برد تیم انجام می دهد. چیزی که فکر می کنم در کشور ما خود را نشان می دهد این است که بیشتر کسانی که گلزنی می کنند جلوی دید، رسانه و هواداران هستند. شاید یکسری بازیکنان باشند که خیلی در تیم تلاش می کنند و زحمت می کشند و بعضی وقت ها دچار بی مهری هایی می شوند.

امیری در پایان خاطرنشان کرد: بعضی از بازیکنان در دنیای فوتبال هستند مثل انگولو کانته که گل نمی زند ولی به اندازه ای تلاش می کند که واقعا هر برد چلسی مدیون اوست. در فوتبال ایران ولی کسانی که گل می زنند و و پاس گل می دهند فقط در چشم هستند.

تگ ها


پرسپولیس تهران وحید امیری