امیری: بازی با صنعت می تواند یک شروع تازه باشد

علی امیری، مدیر عامل باشگاه نساجی مازندران که به بهانه بازی با صنعت نفت به شمال سفر کرده است در جمع هواداران نساجی حاضر شد و دقایقی با آنها صحبت کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وی بعد از این حضور صحبت با هواداران تیم نساجی را اتفاق خوبی بر شمرد و اذعان کرد در ادامه مسیر حمایت تماشاگران از تیم می تواند روند را تغییر دهد. او گفت: نقدهای تماشاگران را شنیدم؛ خواهش من از تماشاگران تیم نساجی این است در چنین روزهایی حامی تیم باشند چرا که این حمایت موجب می شود شرایط تیم تغییر کند. در روزهایی که تیم نتیجه می گیرد اگر حمایتی صورت نگیرد اتفاقی رخ نخواهد  داد. بدون شک دغدغه های تماشاگران قابل درک است و من این را به اعضای تیم انتقال خواهم داد. هم کادر فنی و هم بازیکنان باید متوجه باشند در چه تیم بزرگی حضور دارند و با احساس مسئولیت بیشتری در زمین حاضر شوند و در پی اجرای خواسته های مردم باشند. نساجی دلخوشی آنهاست و همه ما وظیفه دارم آنها را نسبت به نساجی امیدوار نگه داریم. 

علی  امیری در خصوص اینکه به آینده تیم امیدوار است یا نه؛ گفت: قطعا همین طور است. من به کادر فنی و بازیکنان ایمان دارم و شک ندارم روند تیم تغییر خواهد کرد و بازی با صنعت نفت می تواند یک شروع تازه برای ما باشد. فصلی که ما بعد از ۲۴ سال به لیگ برتر صعود کردیم ابتدا شرایط خوبی در جدول رده بندی نداشتیم و شاید تعداد زیادی از تماشاگران به صعود ما امیدوار نبودند اما در نهایت این اتفاق بزرگ را رقم زدیم. خواهش من از تماشاگران این است آرامش خود را حفظ و از تیم حمایت کنند. تیم در هفته های اخیر خوب بازی کرده و با ادامه این روند شرایط تغییر خواهد کرد. ضمن اینکه ما در نیم فصل بنا به نظر سرمربی بازیکنان جدیدی را به خدمت خواهیم گرفت تا شرایط تغییر کند. 

مدیر عامل باشگاه نساجی در خصوص اینکه گفته تیم تا پایان نیم فصل باید ۸ امتیاز کسب کند هم گفت: این حداقل امتیازی است که ما باید از بازی های باقی مانده به دست بیاوریم اما اصلا اشکالی به وجود نمی آید که ۱۰ امتیاز یا بیشتر کسب کنیم. من رقم زدن این اتفاق را در توان  نساجی می بینیم و امیدوارم امروز شروع تازه ای در بازی های لیگ برتر داشته باشیم.

بیشتر بخوانید:

کادرفنی مقصر نتایج اخیرتیم نساجی است/ ۲ بازیکن کرونایی هستند

فاضلی: مقصر نتایج نساجی من و داوران هستیم

 

 

تگ ها


علی امیری فوتبال ایران نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال