امیری: باید خواسته هواداران پرسپولیس را برآورده کنیم

وحید امیری وینگر تیم فوتبال پرسپولیس در مورد شرایط تیم‌ملی و دیدار برابر نفت مسجدسلیمان در هفته یازدهم لیگ برتر صحبت کرد...

به گزارش مدال، وحید امیری مهاجم ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس همچنان یکی از بازیکنانی است که خیلی کم مصاحبه می‌کند و البته هنگام حرف زدن، تلاشش این است تا دور از حاشیه و جنجال باشد. پسر خوب کمپ سرخ، به گفتن چند جمله بسنده کرد: «خدا را شکر بعد از اتمام اردوی تیم ملی، همه بازیکنان به اردوی برگشتند و مشکلی نداریم. البته دوست داشتیم با پیروزی مقابل عراق، با روحیه خوب به لیگ برگردیم که این‌طور نشد، اما این شانس را داریم که باخت به عراق و بحرین را در ادامه جبران کنیم.»
او اضافه کرد: «تمرینات را همراه با پرسپولیس ادامه می‌دهیم. البته این روز‌ها هوای تهران سرد است و بارش باران هم کارمان را سخت می‌کند، اما تلاش می‌کنیم با کسب یک برد دیگر، خودمان را ثابت کنیم. حقیقت این است که انتظارات از پرسپولیس به خاطر قهرمانی‌هایی که طی ۳ فصل گذشته رقم زده، بسیار بالاست و هواداران دوست دارند ما خیلی زود به صدر جدول برگردیم. امیدوارم این اتفاق با کسب پیروزی‌های بیشتر رخ دهد.»
امیری در مورد بازی با نفت مسجدسلیمان هم گفت: «دیدار بسیار سختی مقابل‌مان می‌بینیم، چون نفت بازیکنان خوب و مربی جوان و خوشفکری دارد، اما هدف اصلی پرسپولیس، پیروزی در همه بازی‌هاست و باید با تمام تمرکز و توان‌مان وارد زمین شویم. البته باید توجه داشته باشیم که نفت مسجدسلیمان هنوز هیچ شکستی نداشته ولی با کمک هواداران‌مان می‌خواهیم به یک برد ۳ امتیازی دیگر برسیم و در رده‌های بالایی جدول، شرایط‌مان را بهبود ببخشیم.»
او در نهایت، در پاسخ به این سؤال که خودش در بازی فردا (جمعه) مقابل نفت به میدان می‌رود یا نه؟ این‌طور پاسخ داد: «هر جور که کادر فنی صلاح بداند، عمل خواهم کرد.»

بیشتر بخوانید:

پرسپولیسی‌ها تا دقیقه 75 می‌توانند بلیت تهیه کنند

تگ ها


پرسپولیس نفت مسجد سلیمان گابریل کالدرون مهدی تارتار تیم ملی فوتبال ایران مارک ویلموتس وحید امیری لیگ برتر فوتبال ایران جام جهانی 2022 قطر فوتبال