امیری: با تمام وجود تلاش کردیم تا پرچم ایران در کشور بیگانه زمین نیفتد

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس، وحید امیری بعداز بازگشت کاروانپرسپولیس تهران اظهار داشت: بازی در شرایط آب و هوایی سخت بود و دقیقاً یک جور جدال مرگ و زندگی را پشت سر گذاشتیم ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس، وحید امیری بعداز بازگشت کاروان پرسپولیس تهران اظهار داشت: بازی در شرایط آب و هوایی سخت بود و دقیقاً یک جور جدال مرگ و زندگی را پشت سر گذاشتیم. تمام وجود خود را گذاشتیم تا پرچم ایران در کشور بیگانه زمین نیفتد ضمن اینکه می خواستیم روند پیشرفتی که طی یک سال اخیر پشت سر گذاشتیم را تکامل بخشیده و به همین دلیل بچه ها از جان و دل مایه گذاشتند. شاید خیلی از مردم نتوانند درک کنند اما در آن شرایط آب و هوایی بچه ها غیرت به خرج دادند و توانستیم صعود کنیم و این کوچک ترین پاداش ما در طول یک سالی بود که زحمات زیادی را در آن متقبل شدیم.

وی در مورد اینکه به عنوان بهترین بازیکن زمین از نگاه برخی پیشکسوتان انتخاب شده است، گفت: مهم موفقیت پرسپولیس است که خدا کمک کرد و تیم موفق شد. امیدوارم خدا کمک کند تا سال آینده هم یک تیم خوب داشته باشیم ضمن اینکه کارشناسان لطف دارند و ان شاءالله لایق لطف آنان باشم. دست هواداران را هم به خاطر حمایت های شان می بوسم.

امیری در مورد اینکه ترجیح می دهد در دور بعدی پرسپولیس با کدام تیم بازی کند، گفت: فرقی ندارد چه العین باشد و چه هر تیم دیگری، ما باید در بازی بعدی در یک شرایط آب و هوایی که اوج گرما و شرجی محسوب می شود به مصاف حریف مان برویم. هرچند که ما هم پرسپولیس هستیم و در همین بازی دیشب نشان دادیم که فوتبال قطر خیلی راه دارد تا به فوتبال ایران برسد. درست است دقایقی تحت فشار بودیم و آن هم طبیعی بود. اما مقابل تیم چند ملیتی لخویا با موفقیت زمین را ترک کردیم.

ملی پوش پرسپولیس در مورد اینکه چرا فقط بیرانوند از این تیم راهی اتریش شده تا تیم ملی را همراهی کند، گفت: کادر فنی اعلام کرده بعد از بازی با مونته نگرو لیست اعلام می شود و ان شاءالله تیم ملی موفق باشد.

امیری در مورد اینکه این موضوع نشان نمی دهد که کی روش به جز بیرانوند سایر بازیکنان پرسپولیس را نمی خواهد گفت: فکر نمی کنم اینطور باشد. امیدوارم هرچه خیر است پیش بیاید.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال