امیری: قطعا پرسپولیس یکی از مدعیان قهرمانی است

وحید امیری مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در مورد بازگشت به جمع سرخپوشان و شرایط شاگردان کالدرون صحبت کرد...

امیری: قطعا پرسپولیس یکی از مدعیان قهرمانی است

به گزارش مدال، با وحید امیری دقایقی در مورد شرایط پرسپولیس و شروع لیگ برتر گفت‌وگویی انجام دهیم که در ادامه می‌خوانید.
از بازگشتت به پرسپولیس شروع کنیم...
من ۲ سال خیلی خوب همراه پرسپولیس داشتم و با این تیم قهرمان شدم. به طور کلی روز‌های فوق‌العاده‌ای در پرسپولیس داشتم، ولی تصمیم بر این شد تا بازی در فوتبال اروپا را هم تجربه کنم. نمی‌خواهم در این مورد حرف بزنم وقتی پیشنهاد پرسپولیس رسید بدون مشکل قبول کردم تا به تیم محبوبم برگردم و از این بازگشت بسیار خوشحالم.
از یکسری تیم‌های دیگر هم پیشنهاد داشتی.
بله، خب چند پیشنهاد داشتم حتی تیم‌های دیگر پول بیشتری هم می‌دادند، ولی انتخابم پرسپولیس بود و دلم می‌خواست به این تیم برگردم. واقعیت این است بازی در پرسپولیس با سایر تیم‌ها متفاوت است و من خوشحالم از اینکه دوباره افتخار پوشیدن پیراهن پرسپولیس را دارم.
شرایط این روز‌های پرسپولیس چطور است؟
شرایط تیم بسیار خوب است و پیش‌فصل مناسبی داشتیم. خدا را شکر دیدار اول لیگ را هم بردیم و بچه‌ها روحیه خوبی دارند. امیدوارم بتوانیم همین روند را ادامه دهیم.
بازی با پارس جنوبی چطور بود؟
دیدار دشواری بود. همیشه بازی‌های اول لیگ سخت است، چون همه تیم‌ها انگیزه زیادی دارند. تیم ما به خصوص در نیمه دوم بازی روان و خوبی را به نمایش گذاشت که خدا را شکر با کسب سه امتیاز همراه شد و توانستیم گام نخست را محکم برداریم و دل هواداران را شاد کنیم.
پرسپولیس در این فصل توانایی قهرمانی دارد؟
صحبت از قهرمانی بسیار زود است و از الان نمی‌شود تیم قهرمان را پیش‌بینی کرد، ولی قطعاً پرسپولیس یکی از مدعیان قهرمانی به حساب می‌آید. تیم ما قهرمان سه سال اخیر شده است و در این فصل هم هواداران از ما انتظار قهرمانی دارند، چون ما پرسپولیسیم.
کار کردن با کالدرون چطور است؟
کالدرون مربی باشخصیت و بادانشی است، ارتباط خوبی با بچه‌ها پیدا کرده و خودم به شخصه در این مدت چیز‌های زیادی از او یاد گرفتم.
شنیدیم در تمرینات خیلی از تو تعریف می‌کند و به نوعی خیی سبک بازی‌ات را دوست دارد.
کالدرون به من لطف دارد. فکر نمی‌کنم فقط این موضوع در مورد من صدق کند، چون تیم ما بازیکنان باکیفیت زیادی دارد. به طور کلی وقتی سرمربی تیمت از تو تعریف می‌کند مسئولیتت سنگین می‌شود. امیدوارم لایق تعریف‌های کالدرون باشم.
این هفته در تبریز باید به مصاف تراکتور بروید. این دیدار را چطور می‌بینی؟
همه بازی‌ها واقعاً حساس و سخت است. تراکتور تیمی بزرگ با بازیکنان باکیفیت است، به خصوص اینکه در این بازی میزبان هستند و از حمایت هواداران‌شان برخوردارند، ولی ما هم تیم خوبی داریم و برای برد به تبریز می‌رویم تا بتوانیم سه امتیاز بازی دوم را هم به دست بیاوریم.

بیشتر بخوانید:

خطر بیخ‌گوش باشگاه پرسپولیس/ احتمال فسخ قرارداد خارجی‌ها

تگ ها


پرسپولیس پارس جنوبی جم وحید امیری گابریل کالدرون لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال