امیری مهاجم می شود؟

با توجه به فشردگی بازیکن در پست هافبک، امکان دارد وحید امیری در خط حمله پرسپولیس به میدان برود....

به گزارش مدال، وحید امیری بعد از توافق با مدیران پرسپولیس و عقد قرارداد دو ساله، راهی استانبول شد تا در تمرینات سرخپوشان حاضر شود.وینگر ملی پوش که یک فصل اخیر را در لیگ ترکیه و تیم ترابوزان حضور داشت، بعد از اینکه نتوانست انتظارات این تیم را برآورده کند با فسخ قرارداد به ایران بازگشت و در توافق با مدیران پرسپولیس قراردادش را امضا کرد تا دیگر بازیکنی باشد که در نقل و انتقالات تابستانی جواز بازگشت را به دست آورده است.

امیری در حالی بار دیگر به جمع سرخ پوشان بازگشته که در حال حاضر ترافیک شدیدی در سمت چپ هجومی تیم با حضور او شکل گرفته و باید دید نظر کادرفنی در نهایت بعد از نظارت روی عملکرد فنی بازیکنان چه خواهد بود. در این میان منطقی به نظر می رسد که یکی از این بازیکنان توسط کالدرون به خط حمله منتقل شده و در کنار علی علیپور زوج خط حمله پرسپولیس را تشکیل دهد.

مهدی ترابی، وحید امیری و امید عالیشاه از مدعیان اصلی حضور در پست وینگر چپ هستند و جالب این که هر سه بازیکن نیز توانایی بازی در پست مهاجم که این روزها به خلا سرخپوشان تبدیل شده را نیز دارا هستند،اما در زمان حضور برانکو و سال اول پیوستن امیری به پرسپولیس در دورانی که مهدی طارمی چند بازی ابتدایی را از دست داد،امیری به عنوان مهاجم در پیشانی خط حمله سرخ ها قرار گرفت و اتفاقا گل های حساسی را نیز به ثمر رساند.

حال باید دید در نهایت کالدرون از امیری در کدام پست بهره خواهد برد.وینگر یا مهاجم.

اخبارمرتبط:

حضور شبانه امیری در اردوی پرسپولیس

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران امیری مهاجم پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال