امیر عابدزاده: هنوز تصمیمی در مورد جدایی از ماریتیمو نگرفته‌ام

امیر عابدزاده دروازه‌بان ایرانی تیم فوتبال ماریتیمو پرتغال در مورد ادامه حضورش در این تیم و شرایط اردوهای پیش فصل صحبت کرد...

به گزارش خبرنگار مدال، امیر عابدزاده دروازه‌بان لژیونر کشورمان در اردوی ماریتیمو حضور دارد و در تمرینات این تیم شرکت می‌کند، اما هنوز ادامه حضور وی در این تیم مشخص نیست.
امیر عابدزاده در مورد ادامه حضورش در ماریتیمو گفت: نقل و انتقالات تا 31 آگوست (9 شهریور) ادامه دارد. از آنجایی که خودم را درگیر این مسائل نمی‌کنم مدیر برنامه‌هایم با چند تیم مذاکره کرده است و باید ببینم چه اتفاقی خواهد افتاد. دو سال دیگر با ماریتیمو قرارداد دارم و هنوز تصمیم نهایی را اتخاذ نکردم.
وی افزود: ما پنج بازی دوستانه در شش روز  داشتیم و در تمرینات فشار زیادی را تحمل می‌کنیم. در مادیرا با تیم زیر ۲۳ سال بازی کردیم و در جنوب پرتغال اردوی خوبی را پشت سر گذاشتیم. با تیم لیگ یکی فینس، براگا، الدحیل و لیل فرانسه دیدار دوستانه برگزار کردیم. با تیم‌ملی بحرین هم دیدار تدارکاتی خوبی داشتیم که با تساوی دو بر دو به پایان رسید. یک بازی تدارکاتی هم با لاس پالماس اسپانیا داریم که قرار است از بازیکن جدید تیم رونمایی شود.
با توجه به همگروهی ایران با بحرین، دروازه‌بان لژیونر ایران اظهارداشت: بحرین از حالا اردوهایش را شروع کرده و این تیم را تیم خوبی دیدم و باید برابر آنها مراقب باشیم.
عابدزاده در پایان گفت: ماریتیمو خط دفاعی خوبی دارد و امیدوارم در خط حمله نیز تقویت شویم تا بتوانیم نتایج خوبی را در ادامه کسب کنیم.

بیشتر بخوانید:

تغییر پست هافبک پرسپولیس با مازاد شدن مهدی شریفی

تگ ها


امیر عابدزاده ماریتیمو لیگ پرتغال فوتبال