امیر علی‌اکبری: شلتون بدن سفت و محکمی داشت/ هدفم کسب دهمین پیروزی بود

امیر علی‌اکبری در مورد مبارزه‌اش در برابر شلتون گریوس صحبت کرد...

امیر علی‌اکبری در مورد مبارزه‌اش در برابر شلتون گریوس صحبت کرد

امیر علی‌اکبری در مبارزه با شلتون گریوس آمریکایی ملقب به قبر کن توانست در 2 دقیقه این مبارز سرسخت را ناک اوت کند و به دهمین پیروزی خود دست یابد.

به گزارش مدال، امیر علی اکبری در رقابت‌های حرفه‌ای MMA سازمان ACA مقابل شلتون، ملقب به قبرکن آمریکایی ایستاد و در پایان موفق شد تنها در دو دقیقه حریف خود را که تا به حال ناک اوت نشده بود ناک اوت کند.
امیرعلی اکبری که در کمتر از دو دقیقه کار شلتون گریوس، ملقب به «قبرکن» آمریکایی را تمام کرد و به دهمین پیروزی خود در مسابقات حرفه‌ای MMA دست یافت در مصاحبه‌ای کوتاه به برخی سوالات پاسخ داده است:
وارد سال جدید شده ایم. تبریک امیر.
سلام عرض می کنم به همه مردم عزیز ایران. امیدوارم که در سال جدید هر اتفاق خوبی که برازنده این مردم است برای آنها بیفتد.


عید را کجا رفتی؟
من کربلا هستم و نایب الزیاره همه مردم. از مردم می خواهم آنها هم که به پابوس ائمه می روند برای همه دعا کنند.


امیر از مسابقه با شلتون آمریکایی بگو.قبل از بازی زیاد کری می خواند.خودت هم مصاحبه کرده بودی و گفته بودی که او فک قوی ای  دارد و ناک اوت نمی شود، اما شد.
خدا را شکر می کنم. این هم عیدی من به مردم ایران. به همه خدا قوت می گویم و خسته نباشند. خدا را شکر که توانستم زیر دو دقیقه او را ناک اوت کنم. کری خوانی هم که همیشه در این ورزش هست. اما خب، شلتون را سرجایش نشاندم. همان طور که گفته بودم وضعیت خوبی داشتم و در مسابقه هم شرایطم خوب بود.


خودت فکر می کردی «قبرکن» را ناک اوت کنی؟
خیلی آماده بودم. من خیلی از حریفان را ناک اوت کرده بودم و همه همین انتظار را از من داشتند. در روزهای قبل تمرینات خوبی را در روسیه پشت سر گذاشته بودم و همه چیز ایده آل بود. خیلی از تمریناتی که اینجا کردیم سنگین بود. خب حریف من تا به حال ناک اوت نشده بود و انتظارم شرایط سخت تری بود، اما خدا را شکر که اتفاق های خوبی رقم خورد.


حالا واقعا فک خوبی داشت؟!
واقعا فک خوبی داشت. سفت و محکم. اما هدف من چیزی غیر از پیروزی نبود. همه هدفم کسب دهمین پیروزی بود که به آن رسیدم. خدا را شکر می کنم که با ناک اوت شدن همراه بود.


خیلی ها این نکته را نمی دانند. تو مصدوم بودی و با مصدومیت مقابل شلتون بازی کردی.
خیلی سختی کشیدم و درد زیادی را تحمل کردم. خوشبختانه تلاش هایی که کردم نتیجه داد و سربلند از زمین بیرون آمدم. گفتم این هم عیدی من به همه مردم ایران.


این آخرین مسابقه تو در سازمان  ACA بود؟ قرار است در آینده اتفاق های دیگری بیفتد.
هنوز در این مورد تصمیمی نگرفتیم