امیر غفارمنش: می خواهند بین قومیت های ایرانی تفرقه ایجاد کنند

ورزشگاه ها را مکانی برای دست یابی اهداف شوم دشمنان نکنیم.عده ای از بیرون می خواهند بین قومیت های ایران ......

ورزشگاه ها را مکانی برای دست یابی اهداف شوم دشمنان نکنیم.عده ای از بیرون می خواهند بین قومیت های ایران ...

ورزشگاه ها را مکانی برای دست یابی اهداف شوم دشمنان نکنیم. عده ای از بیرون می خواهند بین قومیت های ایرانی تفرقه ایجاد کنند و ورزشگاه ها را بهترین محل برای تجزیه ایران قرار داده اند.

به گزارش خبرنگار مدال، امیر غفارمنش هنر پیشه فوتبالی تلویزیون در گفتگو با خبرنگار مدال در خصوص شرایط حاکم در فوتبال ایران اظهار داشت: متاسفانه شرایط بدی در ورزشگاه های ما حاکم شده است.مردم ایران باید به هوش باشند که دشمنان ایران می خواهند بین قوم های ایرانی تفرقه ایجاد کنند و با این هدف مملکت ما را تجزیه کنند.
وی در ادامه افزود:همیشه اتحاد قومیت های ما زبانزد بوده و امروز هم همه باید با هم یکدل و برادر باشیم.نباید ورزشگاه ها محلی برای رسیدن دشمنان به اهداف شان باشد.من از مردم می خواهم در ورزشگاه ها کوچک ترین شعار قومیتی ندهند.ترک ،عرب،لر ،کرد و فارس همه در ایران برادر هم هستند و ما هیچ وقت نباید اسیر حاشیه های هدایت شده از بیرون شویم.

غفارمنش به عنوان یک هنر پیشه استقلالی در خصوص محرومیت دو بازیکن این تیم اعلام کرد:چند بار فیلم شادی استقلالی ها را دیدم و واقعا چیزی متوجه نشدم. نمی دانم چرا هر وقت استقلال شرایط خوبی کسب می کند این احکام را علیه تیم صادر می کنند.

وی با ابراز امیدواری به آینده استقلال گفت:شرایط استقلال خوب است و با شفر بهتر از این هم می شود.من به این تیم خیلی امیدوار هستم و مطمئنم استقلال امسال فصل خوبی در پیش دارد.


گفتگو از فاطمه صمدی -خبرنگار مدا