امیر غفور: هنوز به شرایط ایده‌آل نرسیده‌ام

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران با اشاره به بازی های سخت پیش رو در لیگ جهانی گفت: به دنبال ارائه بهترین عملکرد هستیم ......

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران با اشاره به بازی های سخت پیش رو در لیگ جهانی گفت: به دنبال ارائه بهترین عملکرد هستیم.

به گزارش مدال به نقل از امیر غفور در گفت وگو با ایسنا، درباره شرایط تمرینات و اردوها جهت حضور در لیگ جهانی، اظهار کرد: ما امسال شرایط بسیار خوبی در تمرینات داشتیم و اردوی خوبی را نیز پشت سر گذاشتیم. تمرینات بسیار با برنامه و منظم و با فشار بسیار زیادی پیگیری شد. همچنین بازی های تدارکاتی بسیار خوبی را نیز با تیم های قدرتمندی انجام دادیم. به خاطر همین تمرینات پر فشار احتمال می دادیم که شاید آسیب دیدگی هایی پیش بیاید  ولی خوشبختانه بچه ها بسیار خوب تمرین کردند و به مشکل خاصی بر نخوردیم.

بازیکن پشت خط زن تیم ملی درباره آسیب دیدگی مچ پایش که در جریان مسابقات لیگ رخ داد و روند بهبودی اش، گفت : در مورد مصدومیتم باید این را بگویم که هنوز به شرایط ایده آل نرسیده ام اما پس از 50 روزی که اصلا نمی توانستم تمرین کنم، دوباره تلاشم را کردم و همه توانم را به کار گرفتم. در حال حاضر با تلاش های خودم کادر پزشکی و کادرفنی تیم ملی توانسته ام به آمادگی بالاتر از حدی که انتظار می رفت برسم.

وی افزود: امیدوارم بر عکس همه تورنمنت ها بتوانیم هفته اول لیگ جهانی را به خوبی شروع کنیم و بتوانیم این روند را ادامه دهیم. با تیم های قدرتمند و بزرگی بازی داریم اما شناخت خوبی هم داریم.

امیر غفور در پایان گفت : اگر بتوانیم تمریناتی را که در طول اردوها داشته ایم به خوبی در میدان مسابقات به نمایش بگذاریم، می توانیم بهترین عملکرد را از والیبال ایران به جهانیان ارائه کنیم.

 

تگ ها


اخبار روز لیگ جهانی والیبال فوتبال