امیر قلعه‌نویی حکم «پوکر» قهرمانی پرسپولیس را امضا می‌کند؟

تیم فوتبال پرسپولیس در صورت پیروزی مقابل فولاد و تکرار از دست دادن امتیاز رقبای خود می تواند در ورزشگاه آزادی جسن قهرمانی زودهنگام خود را بگیرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، نتایج هفته بیست و چهارم لیگ برتر ایران باعث شد تا پرسپولیس فاصله خود در صدر جدول را با شهر خودرو و سپاهان اصفهان به ۱۴ امتیاز برساند. اختلاف امتیازی که باعث می شود تا شاگردان یحیی گل محمدی در پرسپولیس با خیال آسوده‌تری برای بازی پنجشنبه هفته جاری خود با فولاد خوزستان به میدان بروند.

سرخپوشان پایتخت در صورت پیروزی مقابل شاگردان جواد نکونام می توانند امیدوار به برگزاری جشن قهرمانی خود در پنج هفته مانده به پایان مسابقات فصل جاری باشند. برد پرسپولیس مقابل فولاد باعث می شود تا این تیم به اختلاف ۱۷ امتیازی با سپاهان اصفهان و شهرخودرو برسد. دو تیمی که جمعه هفته جاری میهمان هستند و کار سختی برای کسب پیروزی دارند.

سپاهان بایستی به تبریز برود تا مقابل تراکتور بازی کند. دیداری که برای هر دو تیم ۶ امتیازی محسوب می شود و شاگردان امیر قلعه نویی در سپاهان برای بردن تراکتوری ها باید سنگ تمام بگذارند تا بتوانند با برد در این دیدار به حاشیه های بوجود آمده در اصفهان مرهم ببخشند.

قلعه نویی که کمترین امید را برای کسب قهرمانی با این تیم در لیگ برتر دارد برای اینکه پس از سال ها طعم خداحافظی از سرمربیگری این تیم را نچشد محکوم به برد مقابل تراکتور است. در غیر اینصورت نه تنها جایگاه او به عنوان سرمربی سپاهان متزلزل‌تر از همیشه خواهد شد بلکه تراکتور را می تواند به رتبه دوم جدول رسانده و پرسپولیس را در آستانه قهرمانی زودهنگام قرار دهد.

شهرخودرو نیز بایستی در جم به مصاف پارس جنوبی برود. تیمی که هفته گذشته توانست از سپاهان امتیاز بگیرد و این روزها با استعفای هومن افاضلی سرمربی خود روبرو شده است. شهرخودرو در صورت باخت مقابل این تیم امیدهای خود را برای کسب قهرمانی بطور کامل از دست می دهد.

پرسپولیس نیز در صورت برد مقابل فولاد و شکست سپاهان و شهرخودرو مقابل تراکتور و پارس جنوبی جم می تواند جشن قهرمانی خود را در پایان هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر بگیرد.

معادله ای سه مجهولی که جشن قهرمانی سرخ ها در تهران را به نتایج بازی های مهم این هفته در تبریز و شهر جم مرتبط می کند.

بیشتر بخوانید:

خنت، خنک، علی بیرانوند و تیبو کورتوا!

مدافع سابق پرسپولیس نامزد جانشینی افاضلی

 

 

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران تیم فوتبال سپاهان اصفهان تیم فوتبال شهر خودرو مشهد تیم‌فوتبال تراکتور فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال