امین قاسمی‌نژاد – فرشاد فرجی؛ فروشی نیست

باشگاه شهرخودرو با توجه به پیشنهاداتی که برای دو ستاره‌اش شکل گرفته، اقدام به پرداختی لازم برای ممانعت از اجرای شرط فسخ یکطرفه قراردادشان کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، امین قاسمی نژاد و فرشاد فرجی دو بازیکنی از تیم شهرخودرو هستند که همانند چند نقل و انتقالات اخیر بار دیگر در نام‌شان در لیست برخی تیم‌ها برای جذب در پنجره قرار گرفته است. مشکلات مالی شهرخودرو و حواشی که طی چند اخیر این باشگاه پشت سر گذاشته، باعث شده تا اکنون برخی تیم‌ها به خیال این موضوع که آنها قادر خواهند بود نسبت به بند فسخ یکطرفه قرارداد اقدام کنند، به این دو چشم داشته باشند.

فرشاد فرجی، مدافع میانی و راست پای شهرخودرو که توانایی بازی در سمت راست دفاعی را نیز دارد، یکی از گزینه‌های جذاب نقل و انتقالات در ترکیب این تیم محسوب می‌شود که مورد توجه چند تیم قرار گرفته و حتی شایعاتی درباره احتمال حضورش در پرسپولیس نیز از ابتدای لیگ بیستم نیز به گوش می‌رسید.

محمد قاسمی‌نژاد مهاجم ۳۴ ساله شهرخودرو نیز که خیلی دیر به فوتبال معرفی شد اما طی دو فصل اخیر خصوصا توانسته نمایش کیفی مناسبی از خود به جا بگذارد تا طی این مدت توجه خیلی از تیم‌ها را به خود جلب کند. این بازیکن در فصل گذشته چهار گل برای تیم خود به ثمر رساند. او اما در این فصل با عملکردی درخشان تا به اینجا توانسته ۸ گل به نام خود کند تا چهره مطرح نقل و انتقالاتی این تیم برای پنجره زمستانی محسوب شود.

دو بازیکنی که اکنون به عنوان ستاره‌های تاثیرگذار شهرخودرو در سبد نقل و  انتقالاتی چند تیم قرار گرفته‌اند و مطمئنا بار دیگر در تیتر اخبار و شایعات مربوط به انتقال به تیم‌ها قرار خواهند گرفت. موضوعی که با توجه به مشکلات مالی و همچنین مدیریتی باشگاه شهرخودرو، تیم‌ها را به تکاپو برای انجام این انتقال انداخته است.

موضوع مهم اما اینجاست که باشگاه شهرخودرو برخلاف پیش‌بینی برخی تیم‌ها برای فسخ یک طرفه قرارداد توسط این دو بازیکن، توانسته با پرداخت مبلغ ۴۰درصدی قرارداد این دو بازیکن، شرایط را برای فسخ قرارداد احتمالی آنها با ممنوعیت مواجه کنند. اتفاقی که اکنون باعث خواهد شد تیم‌های خواهان فرجی و قاسمی‌نژاد مجبور به مذاکره مستقیم با باشگاه برای دریافت رضایتنامه باشند.

فرجی و قاسمی‌نژاد که امیدوار هستند بتوانند شرایط خروج از جمع شهرخودرویی‌ها را فراهم سازند، برای تحقق این موضوع باید امیدوار باشند تیم‌های خواهان آنها در مذاکره با باشگاه بتوانند شرایط دریافت رضایتنامه و فسخ قرارداد برای انتقال را فراهم سازند. موضوعی که با توجه به مشکلات مالی شهرخودرو و نیاز این باشگاه به تامین بودجه برای پرداختی آتی به بازیکنان، چشم به دریافت مبالغ مربوط به رضایتنامه دوخته است. کلنجار چند وقت اخیر آنها با باشگاه پرسپولیس نیز بر سر دریافتی قدیمی در خصوص رضایتنامه یحیی گل محمدی، نشان دهنده همین مساله است که این باشگاه اکنون برای تامین بودجه موردنیاز برای ادامه فصل، تنها به دریافت مبلغ رضایتنامه برای جدایی هر کدام از بازیکنان خود به عنوان سرمایه باشگاه، امیدوار است و باید دید در نقل و انتقالات زمستانی شرایط برای انجام این موضوع مهیا خواهد شد یا خیر.

تگ ها


پرسپولیس تهران امین قاسمی‌نژاد فرشاد فرجی شهر خودرو