ام‌باپه: عاشق زیدان هستم

ستاره جوان موناکو تاکید کرد که ترسی از پیوستن به یک تیم بزرگ در تابستان ندارد ......

ستاره جوان موناکو تاکید کرد که ترسی از پیوستن به یک تیم بزرگ در تابستان ندارد. او عاشق اسطوره فوتبال فرانسه است.

به گزارش مدال به نقل از   ایسنا و به نقل از اکیپ، کیلیان ام باپه در فصلی که گذشت عملکرد درخشانی از خود نشان داد و یکی از دلایل اصلی قهرمانی موناکو در لیگ فرانسه و صعود این تیم به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بود. ستاره ۱۸ ساله موناکو از تیم های بزرگی پیشنهاد دارد و به نظر می رسد  که خود را آماده جدایی از موناکو می کند .

ام باپه در نشستی خبری درباره گمانه زنی هایی که پیرامون او به گوش می رسد گفت :  بدون شک درباره آینده ام با دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فوتبال  فرانسه صحبت خواهم کرد اما تصمیم نهایی را دشان نخواهد گرفت.

او درباره این سوال که آیا نمی ترسد که در صورت پیوستن به یک باشگاه بزرگ مانند آنتوان مارسیال و کینگسلی کومان نیمکت نشین شود، این گونه پاسخ داد: چرا باید بترسم؟ هر بازیکنی شرایط خاص خود را دارد. من هیچ ترسی از پیوستن به یک باشگاه بزرگ ندارم، چرا که به توانایی های خود ایمان دارم.

این ستاره ۱۸ ساله موناکو بار دیگر به ستایش از زیدان پرداخت تا ثابت کند که دوست دارد با این مربی بزرگ کار کند. ام باپه گفت :  من عاشق زیدان هستم. البته زیدان بازیکن نه زیدان مربی هر چند باید بگویم که زیدان در مربیگری هم توانا بوده و عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال