انتخاب بین مسی و رونالدو غیرممکن است

ستاره جوان پرتغال و بارسلونا که در این دو تیم با مسی و رونالدو همبازی است می‌گوید نمی‌تواند بین دو اسطوره فوتبال یکی را انتخاب کند....

به گزارش "ورزش سه"، ترینکائو ستاره جوان تیم ملی پرتغال و باشگاه بارسلونا از معدود کسانی است که این شانس را دارد که هم با لیونل مسی و هم با کریستیانو رونالدو همبازی باشد.

ترینکائو که در تیم ملی کشورش با رونالدو همبازی است از این فصل به بارسا پیوسته و حالا در باشگاه می‌تواند در کنار مسی بازی کند. او اما می‌گوید انتخاب یکی از این دو اسطوره فوتبال برایش غیرممکن است.

بعد از دیدار دوستانه دیشب پرتغال و اسپانیا که با تساوی ۰-۰ به پایان رسید و ترینکائو در آن بازی کرد او در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره اینکه کدام یک از دو اسطوره را فوتبالیست بهتری می‌داند گفت: " من از اینکه می‌توانم با هر دوی آنها بازی کنم به شدت احساس غرور می‌کنم. ولی اینکه بگویم کدامیک بهتر هستند غیرممکن است".

ترینکائو که در این بازی در کنار رونالدو و آندره سیلوا خط حمله پرتغال را ساخته بود در ادامه گفت: " من فقط وظیفه ام را انجام می‌دهم و سعی می‌کنم مثل همه هم تیمی‌هایم بهترین بازی ممکن را بکنم. تصمیم درباره بازی کردن یا نکردن من به عهده مربی تیم است".

تگ ها


کریستیانو رونالدو لیونل مسی یوونتوس بارسلونا