انتخاب سخت رئال مادرید: راموس یا واران؟

رئال مادرید برای فصل بعد مجبور است از بین سرخیو راموس و رافائل واران یکی را انتخاب کند و در این میان کاپیتان مادرید از شانس کمتری برخوردار است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در حال حاضر و با شرایط فعلی رئال مادرید سه گزینه تایید شده برای خط دفاع خود در فصل بعد دارد. داوید آلابا یکی از آنها است، هر چند هنوز امضای قرارداد با ستاره بایرن مونیخ رسما اعلام نشده است. ناچو فرناندز و ادر میلیتائو نیز دو گزینه دیگر هستند.

چهارمین عضو خط دفاع سپیدپوشان مادرید یکی از بین سرخیو راموس و رافائل واران خواهد بود. همکاری بین این دو که یکی از تاریخی ترین زوج ها در طول یکی از موفق ترین دوره های تاریخ باشگاه در رقابت های اروپایی بوده است، در این تابستان به پایان خواهد رسید.

رئال مادرید امیدوار است که یکی از این دو به همکاری با باشگاه ادامه دهد اما برنامه ای برای نگه داشتن هر دو در والدبباس ندارند. در صورتی که یکی از آنها باشگاه را ترک کند، رئالی ها می توانند از پائو تورس و یا جولز کانده برای جایگزینی آنها استفاده کنند.

رئال می داند که نیاز به پیشرفت و تکامل دارد و خط دفاع آنها که سال ها با ثبات آهنینش شناخته می شد، دیگر وجود ندارد. راموس و واران خود اجازه دادند تا بازیکنان دیگری برای جایگزینی آنها پا به میدان گذاشته و بدرخشند و اکنون اوضاع تغییر کرده است.

کاپیتان سپیدپوشان در این فصل بارها و بارها مصدوم شد و قراردادش در پایان فصل به اتمام می رسد. واران نیز ممکن است به فروش برسد تا در سال ۲۰۲۲ به عنوان بازیکن آزاد رئال را ترک نکند.

با توجه به علاقه رئال مادرید به خرید امباپه، مدیران این تیم قصد دارند تا با فروش برخی از بازیکنان خود سرمایه لازم برای خرید ستاره فرانسوی را فراهم آورند و واران می تواند به این دلیل نیز در فهرست فروش مادرید قرار بگیرد. در حال حاضر اما به نظر می رسد که واران شانس بیشتری برای ماندن در مادرید دارد تا راموس.

ناچو و میلیتائو توانسته اند به شایستگی جایگاه خود را در تیم برای فصل ۲۲-۲۰۲۱ نیز تثبیت کنند. ناچو البته قراردادش در سال ۲۰۲۲ به پایان می رسد و باید قرارداد خود با رئال را تمدید کند.

بیشتر بخوانید:

رئال مادرید برای جذب لائوتارو پیشنهاد جدیدی داد

بنزما نه؛ صدرنشینی رئال با گلزن غیرمنتظره؟

 

 

تگ ها


سرخیو راموس رافائل وارانه فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال