انتخاب سرمربی جدید برای بورسیا دورتموند

طبق انتظارات لوسین فاوره به زودی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بوروسیا دورتموند انتخاب می شود ......

طبق انتظارات لوسین فاوره به زودی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بوروسیا دورتموند انتخاب می شود. فاوره تابستان گذشته هم یکی از اصلی ترین گزینه های باشگاه دورتموند بود اما در آن زمان باشگاه نیس فرانسه اجازه خروج به سرمربی موفق خود را نداد اما اکنون و بنا به گزارش اسکای آلمان، دورتموند با فاوره به توافقات نهایی دست یافته است و این سرمربی 60 ساله سوئیسی به زودی هدایت تیم اول این باشگاه را برعهده می گیرد.

فاوره تا 2019 با نیس قرارداد دارد اما دورتموند می خواهد با پرداخت 3 میلیون یورو بند خروج پیش از موعد او را فعال کند. سباستین روده هافبک دورتموند هم روز یکشنبه در مصاحبه با اسکای از رفتن پتر اشتوگر خبر داده بود.

دورتموند پس از هرتابرلین (2007 تا 2009) و بوروسیا مونشن گلادباخ (2011 تا 2015) سومین باشگاه آلمانی خواهد بود که لوسین فاوره هدایت آن را برعهده می گیرد. مارکو رویس قبلا در گلادباخ زیر نظر فاوره بازی می کرد و آنجا شکوفا شد و بیلد چند روز قبل از علاقه هافبک خلاق دورتموند برای کار کردن مجدد زیر نظر فاوره خبر داده بود. 

گزارش بیشتر سایت های معتبر فوتبال آلمان حاکی از آن است که هفته آینده و پس از اتمام رقابت های بوندس لیگا، باشگاه دورتموند به صورت رسمی سرمربی جدید خود را به رسانه ها معرفی می کند.

تگ ها


اخبار روز بورسیا دورتموند Bundesliga فوتبال