انتخاب سوارز خلاف میل من بود!

ریوالدو، اسطوره بارسلونا مدعی شد انتخاب لوییس سوارز برای رفتن به اتلتیکومادرید درست بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از کش و قوس های فراوان و شایعات انتقال به یوونتوس، در نهایت لوییس سوارز تصمیم گرفت به پیشنهاد اتلتیکومادرید پاسخ مثبت داده و برای دو سال آتی شاگرد دیگو سیمئونه شود. ریوالدو مدعی شد این انتخاب به سود این بازیکن خواهد بود و لوییس سوارز در تیم جدیدش روزهای خوبی را سپری خواهد کرد.

ریوالدو گفت: "انتخاب لوییس سوارز برخلاف میل من بود، اما من فکر می کنم ماندن در اسپانیا به سود این بازیکن است. لالیگا جایی است که سوارز به خوبی می شناسد و امضای قرارداد با اتلتیکو یک انتخاب بسیار خوب است، زیرا این باشگاهی است که همیشه برای قهرمان در لالیگا و لیگ قهرمانان می جنگد.

دیگو سیمئونه یک سرمربی ایده آل برای لوئیس سوارز است. او بازیکنی است که هرگز تسلیم نشده، همیشه یک جنگجو است و برای هر توپی در داخل یا خارج از محوطه مبارزه می کند. سوارز برای تداوم درخشش خود یک باشگاه بزرگ را انتخاب کرده و ال چولو نیز مطمئنا به خاطر این قرارداد خوشحال خواهد شد و سوارز به خوبی در سیستم بازی اتلتیکو جا می افتد. البته اتلتیکومادرید رقیب مستقیم بارسلونا در راه قهرمانی است، اما بارسا نباید بیش از حد به این موضوع اهمیت دهد و البته شکایتی داشته باشد."

تگ ها


ریوالدو لوئیس سوارز برزیل بارسلونا