انتخاب نام کاروان ایران در المپیک با فراخوان عمومی!

در حالیکه پیش از این ستارگان پارسی به عنوان نام کاروان ایران در المپیک انتخاب شدهبود، کمیته ملی المپیک برای نهایی کردن آن فراخوان عمومی گذاشته است!...

به گزارش خبرنگار مهر، در نشست اخیر ستاد عالی بازی‌های المپیک و آسیایی که یکشنبه گذشته با حضور وزیر ورزش برگزار شد بر اعزام کاروان ایران به المپیک توکیو با نام ستارگان پارسی تاکید شد، نامی که پیش از این توسط ستاد فرهنگی توکیو پیشنهاد و در رابطه با آن جمع بندی لازم حاصل شده بود.

با این حال بعد از مطرح شدن دوباره اسم ستارگان پارسی و به دلیل برخی واکنش‌ها نسبت به آن، کمیته ملی المپیک تصمیم به اعلام فراخوان عمومی برای نام کاروان ایران گذاشته است.

در این رابطه کمیته ملی المپیک اعلام کرد:

بر این اساس تمام علاقمندان و اصحاب قلم می‌توانند با بهره مندی از اصول و ارزش‌های انقلابی، اسلامی و تاریخی کشورمان بر گرفته از فرهنگ و تمدن عظیم ایران اسلامی نسبت به پیشنهاد نام کاروان ورزشی اعزامی کشورمان به ژاپن اقدام نمایند.

کمیته ملی المپیک با بهره مندی از صاحبظران و نخبگان فرهنگی به بررسی پیشنهادات دریافتی پرداخته و بهترین نام را انتخاب خواهدکرد.

علاقمندان می‌توانند پیشنهادات خود را تا پایان آذر ماه جاری در اختیار کمیته ملی المپیک قرار دهند.

به گزارش خبرنگار مهر، دایرکت صفحه رسمی اینستاگرام کمیته ملی المپیک به نشانی Olympic.ir و ایمیل واحد بررسی پیشنهادات به نشانی Tokyo2020@olympic.ir راه‌های ارتباطی برای مطرح شدن این پیشنهاد اعلام شده است.

تگ ها


کمیته ملی المپیک کاروان ورزش ایران ستارگان پارسی المپیک ۲۰۲۰ توکیو