انتخاب کارگزار جدید در تاریخ استقلال بی سابقه بود

سرپرست مدیرعاملی استقلال در مورد نحوه ثبت قرارداد با کارگزار جدید این باشگاه توضیحاتی را ارائه داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، باشگاه استقلال به صورت رسمی با کارگزار جدید خود قراردادی منعقد کرد که طی آن کارگزار جدید باید پیش پرداختی ۳۵ میلیاردی به باشگاه پرداخت کرده و کف درآمد آبی ها در این قرارداد ۷۵ میلیارد تومان است.


احمد مددی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درباره انتخاب کارگزار جدید برای باشگاه استقلال گفت: برای انتخاب کارگزار، مزایده‌ای شفاف و به صورت عمومی که در تاریخ باشگاه استقلال بی سابقه بوده است، برگزار شد که در آن کف درآمد باشگاه ۷۵ میلیارد تومان تعیین شده بود. 


همچنین پیش پرداختی ۳۵ میلیاردی هم در این مزایده قرار داده شده بود که به محض برنده شدن کارگزار در مزایده، باید پرداخت می‌شد.


وی افزود: پس از برگزاری مزایده، شرکت داده گستر عصر نوین، مالک برندهای ارتباطی های‌وب و پارس آنلاین، با اعلام مبلغ ۸۰ میلیارد تومان، برنده این مزایده شد. 


او در پایان گفت: این شرکت از هولدینگ‌های بزرگ کشور در زمینه اینترنت بوده و امیدواریم با حضور این شرکت، بتوانیم طرح‌های درآمدزایی نوینی از جمله مواردی چون سیم کارت هواداری، بسترهای مدیایی اختصاصی، کیف پول الکترونیکی و ... را راه اندازی کنیم.

بیشتر بخوانید:

کمیته فنی استقلال بار دیگر تشکیل می‌شود

تراکتور به عنوان پرهوادارترین باشگاه فوتبال ایران انتخاب شد

 

 

تگ ها


استقلال تهران احمد مددی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال