انتشار لیست والیبالیست‌ها برای سفر به آمریکا کذب است

سرپرست تیم ملی والیبال لیست منتشر شده از ۴۰ بازیکن مدنظر کولاکوویچ را کذب دانست ......

سرپرست تیم ملی والیبال لیست منتشر شده از ۴۰ بازیکن مدنظر کولاکوویچ را کذب دانست.
ایگور کولاکوویچ چندی پیش در نشست خبری خود اعلام کرد به دلیل مشکلات ویزایی، فدراسیون مجبور شده زودتر لیست بازیکنان مدنظر خود برای معرفی به سفارت آمریکا و دریافت ویزا را ارائه کند.
در همین راستا چند روز قبل لیستی از سوی برخی رسانه ها منتشر شد که نام ۴۰ بازیکن در آن قرار داشت. در واقع سایر بازیکنان که خارج از این لیست بودند، شانسی برای بازی در لیگ جهانی  ۲۰۱۸ نداشتند.
امیر خوش خبر، سرپرست تیم ملی والیبال پیرامون شایعه انتخاب بازیکنان تیم ملی والیبال به برنامه تیتر اول رادیو ورزش اظهار داشت: این موضوع که لیست تیم ملی والیبال ارائه شده و اسامی ۴۰ بازیکن برای رویدادهایی که تیم ملی پیش رو دارد؛ معرفی شده شایعه است. قبل از مسابقات ژاپن در شهریور ماه، ما را تحت فشار قرار دادند که چون وقت کم است باید اسامی بازیکنان را ارائه دهید تا پروسه اخذ ویزا برای تیم ملی شروع شود و در تعداد اسامی نیز محدودیتی وجود ندارد تا بعد کولاکوویچ و همکارانش در مورد افرادی که باید به تیم های ملی الف و ب دعوت شوند؛ تصمیم گیری کنند.
وی افزود: به همین دلیل قبل از شروع لیگ و تشکیل تیم ملی لیستی از بازیکنانی که ظرفیت و آینده خوبی برای حضور در تیم ملی دارند؛ تهیه شد که این تعداد ۴۵ نفر هستند و تنها برای ویزای آمریکا اسامی آنها اعلام شده است. قرار بر این است که کولاکوویچ بعد از اینکه لیگ پایان یافت؛ اسامی بازیکنان تیم ملی الف و ب ارائه دهد تا به تیم ملی دعوت شوند.

تگ ها


اخبار روز والیبال