انتشار نامه رسمی سیتی به بارسا برای جذب مسی+ عکس

لیونل مسی چیزی تا جدایی از بارسا و پیوستن به سیتی فاصله نداشت ولی در نهایت ماندنی شد. امروز یک نشریه سوئیسی متن قرارداد پیشنهادی سیتی به بارسا را منتشر کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لیونل مسی جمعه گذشته در مصاحبه با وبسایت گل تایید کرد که یک سال دیگر هم در بارسا خواهد ماند.

فوق ستاره آرژانتینی که از مدیریت بارسا بسیار ناراضی است و این موضوع را صراحتا نیزعنوان کرد، به شکلی جدی خواهان جدایی و تجربه یک چالش جدید بود ولی با مخالفت صریح باشگاه چاره ای جز کشاندن بحث به دادگاه نبود و چون تمایلی برای این جنگ و جدل قضایی نداشت، ترجیح داد یک فصل دیگر هم ماندنی شود.

مسی معتقد بود بند فسخ اختیاری او معتبر بوده و در عوض بند فسخ ۷۰۰ میلیون یورویی او منقضی شده است ولی بارسا با این قضیه مخالفت کرد و چاره ای نبود جز بحث و جدل در دادگاه که در نهایت مسی تصمیم گرفت یک فصل دیگر هم در تیم محبوبش بماند. مسی چندی بار تاکید کرد که جوزپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه زیر قولش زده است و مدیریت او را افتضاح خواند.

فوق ستاره آرژانتینی از دوشنبه گذشته به تمرینات بارسا بازگشت ولی داستان متفاوت می شد اگر سیتی بند فسخ ۷۰۰ میلیون یورویی او را پرداخت می کرد یا با قبول ریسک پرداخت غرامت هنگفت در صورت شکست در دادگاه، لیونل مسی را به خدمت می گرفت.

در دو هفته گذشته از سیتی به عنوان جدی ترین باشگاه خواهان مسی نام برده می شد. اخبار و شایعات زیادی در مورد مذاکرات مسی با شخص پپ گواردیولا نیز منتشر شد.

در همین راستا امروز هفته نامه سوئیسی "L’Illustré" که زبان فرانسه منتشر می شود، نامه ای از سوی باشگاه سیتی به باشگاه بارسلونا با امضای تیکی بگریستین مدیر ورزشی سیتیزن ها منتشر کرد که مربوط به درخواست جذب لیونل مسی بود. 

تاریخ این نامه ۲۶ آگوست(۵ شهریور) است یعنی یک روز پس از ارسال بوروفکس مسی به باشگاه بارسلونا و در آن قید شده است که سیتی حاضر است ۲۰۰ میلیون یورو را در دو قسط به بارسلونا پرداخت کند(اولی آگوست ۲۰۲۰ و دومی آگوست ۲۰۲۱) به علاوه ۲۰ میلیون یورو در صورتی که سیتی بتواند با مسی فاتح لیگ قهرمانان شود.

نامه ای که به سرعت در رسانه های ورزشی بازتاب داشت و البته واکنش منچسترسیتی نیز قاطع بود. این باشگاه در پاسخ به پرسش نشریه موندودپورتیوو این نامه را جعلی خوانده و عنوان کرده است که هرگز هیچ پیشنهاد رسمی برای مسی به بارسا ارائه نشد.

بیشتر بخوانید:

بازگشت لیونل مسی به تمرینات بارسلونا

شوخی جالب لینه کر با مسی و لباس سوم بارسا(عکس)

 

 

تگ ها


لیونل مسی فوتبال جهان منچستر سیتی بارسلونا فوتبال