انتشار گزارش مالی سرخابی‌ها در ۱۰ سال اخیر

مدیر کل امور مجلس وزارت ورزش و جوانان گفت: هفته جاری کمیسیون فرهنگی در مورد بررسی فهرست قوانین و احکام نامعتبر ورزش در صحن علنی گزارش می دهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، داوود عزیزی مدیر کل امور مجلس وزارت ورزش و جوانان با اشاره به این موضوع گفت: این گزارش حاصل خرد جمعی کارشناسان خبره وزارت ورزش و جوانان ، مرکز پژوهش ها، معاونت حقوقی ریاست جمهوری و معاونت قوانین مجلس شورای اسلامی است و احکام نا معتبر حوزه ورزش در طول یک صد سال گذشته را تنقیح کرده است .


او که با پایگاه وزارت ورزش حرف زده ادامه داد: همچنین  گزارش نهایی کمیسیون فرهنگی در مورد تحقیق و تفحص از منابع و مصارف نظام مدیریتی شرکت های فرهنگی ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان ( باشگاه های استقلال و پرسپولیس ) در ۱۰ سال گذشته در اجرای ماده ۲۱۲ آیین نامه در صحن علنی قرائت می شود.


مدیر کل امور مجلس اضافه کرد :  گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی در مورد درآمد زایی و خصوصی سازی باشگاه های ورزشی نیز در اجرای ماده ۴۰آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی از دیگر مواردی است که قرار  در صحن علنی تبیین  شود.

بیشتر بخوانید:

آشتیانی: نباید به حقوق مدیران عامل ایراد گرفت

بیرانوند: نوه من هم نمی‌تواند پوکر قهرمانی پرسپولیس را ببیند!

 

 

تگ ها


استقلال تهران سازمان لیگ برتر پرسپولیس تهران فوتبال ایران فوتبال